
Blackview A80 6.21" 2GB RAM 16GB ROM 4G 4200мАч AndroidGO Red
- Немає в наявності
- Код: 00538
2 349 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Загальні | |
| Модель | A80 |
| Центральний процесор (ЦП) | MTK6737V/W 4 ядра 64bit з тактовою частотою до 1,25 ГГц |
| Оперативна пам'ять | 2 Гб |
| Графічний процесор | Рука Mali-T720 650 МГц |
| Дві SIM карти Кількість | Дві сім-карти |
| Sim-типи | Нано Сім-карти |
| OS Системи | Андроїд 10 |
| Оперативна пам'ять Тип | LPDDR3 |
| Вбудована пам'ять Тип | Вбудована мультимедійна карта пам'яті 5,0 |
| Вбудована пам'ять | 16 Гб |
| Зовнішня пам'ять | TF-карта до 128 Гб (не входить до комплекту) |
| Сенсор | G-Сенсор, світильник Сенсор, близькість, Сенсор відбитків пальців, Сенсор |
| Підтримка мови | Арабська, Бенгальська, болгарська, хорватська, данська, Чеська, данська, англійська, французька, французька, німецька, фінська, данська, іврит, іврит, індійська, італійська, Малайська, перський, португальська, польська, російська, сербська, шведська, шведська, іспанська, турецька, тайська, українська, в'єтнамська, проста китайська, Традиційна китайська, сербська, словенська |
| Додаткові особливості | FM, OTG |
| WI-FI | 802.11b/g/n, 2,4 ГГц |
| GPS | Так, ГЛОНАСС, BDS |
| Bluetooth | V4.2 |
| Дисплей | |
| Розмір екрана | 6,21 дюймів incell |
| Тип екрана | IPS, ємнісний сенсорний екран |
| Екран Колір | 16,7 М |
| Роздільна здатність | 1520x720 пікселів |
| Щільність пікселів | 269PPI |
| Машина для ламінування | G + G |
| Мультисенсорний екран | 5 балів |
| Камера | |
| Камера Кількість | 5 |
| Фронтальна камера | 5.0MP |
| Задня Камера | 13MP + 2MP + 0.3MP + 0.3MP |
| Задній ліхтар | Да |
| Записування відео | Да |
| Формат медіа | |
| Аудіо | MP3, AAC, WAV, MIDI, WMA, FLAC, AMR, APE, MP2 |
| Відео | 3GP, MP4, MOV, MKV |
| Зображення | ПЗП, BMP, GIF, JPEG |
| Під'єднання | |
| Порти | 1 x Micro USB 1 х 3,5 мм роз'єм для навушників 2 x Nano SIM-картки або (1 x Nano SIM-картка + 1 x TF-карта) слоти |
| Батарея | |
| Батарея Ємність | 4200 мАч |
| Батарея типу | Літій-іонний акумулятор Батарея |
| Час роботи в розмовному режимі | 5 годин |
| Час роботи в режимі очікування: | 180 годин |
| Швидке заряджання | Да |
| Заряджання Потужність | 5V 1A |
| Розміри та Вага | |
| Розміри | 157,6*76,3*8,8 мм |
| Вага | 180 г |
| Комплект | |
| Комплект | Телефон — 1 шт. Інструкція користувача — 1 шт. USB кабель-1шт. Адаптер живлення — 1 шт. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 6.21 дюйм |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Додатковий екран | Кольоровий |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 4 |
| Частота процесора | 1300 МГц |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 16 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2000 MB |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 4200 мА/год |
| Мультимедіа | |
| Кількість мегапікселів камери | 13 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 5 Мп |
| Запис відео | Так |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Диктофон | Так |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Додаткові функції SMS | Введення тексту зі словником, Відправка SMS декільком адресатам, Шаблони повідомлень |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС |
| Модем | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 76.3 мм |
| Висота | 157.6 мм |
| Товщина | 8.8 мм |
| Вага | 180 г |
- Ціна: 2 349 ₴



