
Doogee S58 Pro 5.71" 6GB RAM 64GB ROM 5180мАч 16MP NFC IP68 IP69K Android10 Black
- Немає в наявності
- Код: 00555
5 599 ₴
- +380 (67) 560-76-56
Doogee S58 Pro
Уже відома в нашій країні компанія Doogee випустила новий девайс — захищений смартфон Doogee S58 Pro, який вирізняється чудовими технічними показниками, сучасним дизайном і захистом від води та пилу за класом IP68, IP69K.

Дисплей Doogee S58 Pro отримав 5,71-дюймовий дисплей із роздільною здатністю 1520x720 пікселів. Щільність пікселів становить 295 ppi. Матриця виготовлена за технологією IPS з гарним кольоропередаванням і великими кутами огляду. Захищений дисплей міцним склом Corning Gorilla.

Продуктивність Doogee S58 Pro отримав сучасний 8-ядерний чип Mediatek Helio P22 і 6 Гб оперативної пам'яті. Відеопришвидшувач встановлений PowerVR GE8320 цієї зв'язки буде досить для того, щоб встановлювати важкі програми та ігри. Обсяг внутрішньої пам'яті становить 64 Гб, є підтримка карт MicroSD для зберігання особистих файлів.

Камери Основний модуль на 16 МП Sony IMX298 і два допоміжні датчики макро- та сенсор глибини на 2 МП пристосовані для якісного денного знімання та поганого вечірньої. Фронтальна фотокамера 16 МП не розчарує шанувальників, деталізованих селфі.

Акумулятор Ємність акумулятора не може не тішити, оскільки становить 5180 мА·год — цього вистачить на 3 дні використання. Також варто зазначити наявність NFC-модуля для оплати.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doogee |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| ОС | Android |
| Матеріал корпусу | Гума, Метал, Пластик, Скло |
| Колір | Чорний |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Стандарт Bluetooth | 4.2 |
| Екран | |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 5.71 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1520х720 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Multitouch | 5 торкань |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Helio P22 |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6000 MB |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 128 Гб |
| Частота процесора | 2 ГГц |
| Графічний адаптер | PowerVR GE8320 |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5180 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 16 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| FM-радіо | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Запис відео | Так |
| Диктофон | Так |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Wi-Fi, NFC, Bluetooth, Type-C, Lightning |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС, Beidou, Galileo |
| Модем | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Ударостійкий корпус, Пилозахисний корпус, Сканер відбитку пальця, Сканер особи, E-book, Відеоплеєр, Диктофон |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 81 мм |
| Висота | 162.8 мм |
| Товщина | 15.9 мм |
| Вага | 284 г |
- Ціна: 5 599 ₴








