
Oukitel WP5 5.5" 4GB RAM 32GB ROM 4G Android 9.0 8000 mAh 13MP IP68 Red
- Немає в наявності
- Код: 00572
4 099 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Характеристики | |
| Зв'язок | |
| Стандарти зв'язку: | GSM, 3G, 4G (LTE) |
| Кількість SIM-карток: | 2 SIM |
| Формат SIM-картки: | Nano-SIM |
| Тип слота: | SIM + Гібридний (SIM або MicroSD) |
| Стандарти зв'язку: | 2G: GSM 850/900/1800/1900 MГц 3G: WCDMA 900/2100 МГц 4G: LTE: 800/1800/2100/2600 |
| Екран | |
| Діагональ екрана: | 5.5" |
| Роздільна здатність екрана: | 1440x720 |
| Кількість кольорів: | 16 мільйонів |
| Щільність пікселів: | 293 ppi |
| Тип дисплея: | IPS |
| Захисне скло: | Corning Gorilla Glass 3 |
| Процесор | |
| Процесор: | Helio P22 |
| Кількість ядер: | 4 |
| Частота процеcсора: | 2 ГГц |
| Графічний процесор: | PowerVR GE8320 |
| Пам'ять | |
| Внутрішня пам'ять: | 32 ГБ |
| Оперативна пам'ять: | 4 ГБ |
| Слот для карти пам'яті: | Є |
| Підтримка карт пам'яті: | microSD до 512 Гб |
| Камера | |
| Камера: | 13 Мп + 5 Мп + 2 Мп |
| Записування відео: | Є |
| Оптична стабілізація: | Немає |
| Фокусування: | Автоматична |
| Спалах основної камери: | Є |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Спалах фронтальної камери: | Немає |
| Операційна система | |
| Операційна система: | Android 9.0 |
| Бездротові технології | |
| Wi-Fi: | Є |
| Технологія GPS: | A-GPS, GPS |
| Супутникова система: | GPS, ГЛОНАСС |
| Bluetooth: | Є |
| NFC: | Немає |
| Бездротове заряджання: | Немає |
| Інфрачервоний порт: | Немає |
| FM-тюнер: | Немає |
| Функція рації: | Немає |
| Інтерфейси | |
| Інтерфейси та під'єднання: | USB Type-C |
| Корпус | |
| Матеріал корпусу: | Метал і пластик |
| Стандарт захисту: | IP68 |
| Захист корпусу: | Водозахист, Пилозахищений, Ударостійкий |
| Технології: | Сканер відбитка пальців, Сканер обличчя, Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення, Барометр, Компас |
| Цвет: | Чорний |
| Акумулятор | |
| Ємність акумулятора: | 8000 mAh |
| Швидке заряджання: | Немає |
| Час роботи в режимі розмови: | До 42 годин |
| Час роботи в режимі очікування: | До 615 годин |
| Габарити та комплектація | |
| Розміри: | 155 x 76 x 18 мм |
| Вага, г: | 285 г |
| Комплектація | Смартфон Кабель живлення Інструкція |
| Основні | |
|---|---|
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| ОС | Android |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Діагональ екрану | 5.5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1440*720 |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 293 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 4 |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 8000 мА/год |
| Час роботи у режимі очікування | 615 годин |
| Час роботи у режимі розмови | 42 хв |
| Мультимедіа | |
| Кількість мегапікселів камери | 13 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| FM-радіо | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 5 Мп |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 76 мм |
| Висота | 155 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Вага | 285 г |
- Ціна: 4 099 ₴










