
Doogee S88 Pro 6.3" 6GB RAM 128GB ROM 21MP IP69K 10000mAh Android 10 Orange
- Немає в наявності
- Код: 00577
7 999 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Характеристики | |
|
Зв'язок |
|
| Стандарти зв'язку: | GSM, 3G, 4G (LTE) |
| Кількість SIM-карток: | 2 SIM |
| Формат SIM-картки: | Nano-SIM |
| Тип слота: | SIM + Гібридний (SIM або MicroSD) |
| Стандарти зв'язку: | 4G FDD-LTE: 800(B20) МГц, 900(B8) МГц, 1800(B3) МГц, 2100(B1) МГц, 2600(B7) МГц |
| 4G полосы: TDD-LTE 1880-1920(B39)/2010-2025(B34)/2300-2400(B40)/2570-2620(B38)/2535-2655(B41) МГц | |
| 3G: WCDMA 850(B5)/900(B8)/1700(B4)/1900(B2)/2100(B1) МГц | |
| 2G: GSM 850(B5)/900(B8)/1800(B3)/1900(B2) МГц | |
|
Екран |
|
| Діагональ екрана: | 6.3" |
| Роздільна здатність екрана: | 2340x1080 |
| Кількість кольорів: | 16 мільйонів |
| Тип дисплея: | IPS |
| Захисне скло: | Corning Gorilla Glass 4 |
|
Процесор |
|
| Процесор: | Helio P70 |
| Кількість ядер: | 8 |
| Частота процеcсора: | 2.5 ГГц |
| Графічний процесор: | Mali-G72-MP2 |
|
Пам'ять |
|
| Внутрішня пам'ять: | 128 ГБ |
| Оперативна пам'ять: | 6 ГБ |
| Слот для карти пам'яті: | Є |
| Підтримка карт пам'яті: | microSD до 512 Гб |
|
Камера |
|
| Камера: | 21 Мп + 8 Мп + 8 Мп |
| Діафрагма: | f/2.4 |
| Записування відео: | Full HD (1920x1080) |
| Фокусування: | Автоматична |
| Спалах основної камери: | Є |
| Фронтальна камера: | 16 Мп |
| Спалах фронтальної камери: | Немає |
|
Операційна система |
|
| Операційна система: | Android 10 |
|
Бездротові технології |
|
| Wi-Fi: | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Технологія GPS: | A-GPS, GPS |
| Супутникова система: | GPS, ГЛОНАСС, Beidou, Galileo |
| Bluetooth: | 4/0 |
| NFC: | Є |
| Бездротове заряджання: | Є |
| Інфрачервоний порт: | Немає |
| FM-тюнер: | Є |
| Функція рації: | Немає |
|
Інтерфейси |
|
| Інтерфейси та під'єднання: | USB Type-C |
|
Корпус |
|
| Матеріал корпусу: | Метал і пластик |
| Стандарт захисту: | IP69K |
| Захист корпусу: | Водозахист, Ударостійкий |
| Технології: | Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Датчик освітлення, Компас |
| Цвет: | Чорний |
|
Акумулятор |
|
| Ємність акумулятора: | 10000 mAh |
| Швидке заряджання: | Є |
|
Габарити та комплектація |
|
| Розміри: | 171,6x85,5x18.7 мм |
| Вага, г: | 372 г |
| Комплектація: | Телефон |
| Зарядний пристрій | |
| Інструкція російською мовою | |
| Плівочка на екран | |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doogee |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| ОС | Android |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик, Скло |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Стандарт Bluetooth | 4.2 |
| Колір | Помаранчевий |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Діагональ екрану | 6.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2340х1080 |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Додатковий екран | Кольоровий |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2500 МГц |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6000 MB |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 21 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Стереодинаміки | Ні |
| FM-радіо | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Запис відео | Так |
| Роз'єм для навушників | Є |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 85.5 мм |
| Висота | 171.6 мм |
| Товщина | 18.7 мм |
| Вага | 372 г |
- Ціна: 7 999 ₴









