
Servo H9 2.8" 4000mAh вентилятор ліхтарик Black
- Немає в наявності
- Код: 00644
1 099 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Картинки и текст
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Вага | 238 г |
| Виробник | ОГОЛОШЕННЯ |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ємність акумулятору | 4000 мАг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Міцність акумулятора | З' ємний |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Можливості підзарядки від USB | True |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Екран | |
| Кольоровий екран | True |
| Сенсорний екран | False |
| Діагональ екрана | 2.8 дюйм |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | True |
| Кількість мегапікселів камери | 1.3 Мп |
| FM-радио | True |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв’язок | True |
| Зв'язок та комунікації | |
| Додаткові функції SMS | Надсилання SMS декількох адресатів |
| Інтерфейс | Wi-Fi, USB, micro USB, Bluetooth, Lightning |
| Доступ до інтернету | GPRS |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, EMS, E-mail |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції та особливості | Ліхтарик, Вдаропробний корпус |
| Пошук за телефонною книгою | True |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Пам'ять і процесор | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 128 GB |
- Ціна: 1 099 ₴










