
Oukitel WP10 6.67" 8GB RAM 128GB ROM 8000мАч 4G 5G IP68 IP69K NFC Android10 Orange
- Немає в наявності
- Код: 00715
12 299 ₴
- +380 (67) 560-76-56
За допомогою Oukitel WP10 5G Вам до снаги все.
Кінець 2020 року ознаменувався виходом захищеного смартфона Oukitel WP 10 5G, який став одним із перших ґаджетів "нового покоління"! Смартфон дійсно підтримує 5G інтернет.

Потрібний захист? Сміливо беріть!
Головний момент смартфона — це захищеність за стандартом IP68 і IP69K, за допомогою якого йому не страшно занурення у воду, удари, подряпини скла та багато іншого. Корпус із пластику, гуми та металу — і все це дуже якісні преміальні матеріали, які згодом не відшаруються й не потрісуються. До того ж Oukitel WP10 встановлюється досить ємний акумулятор — 8000 мА·год, якого на практиці вистачить на два дуже активних дні з використанням будь-яких програм.

Захищений смартфон швидший, ніж Ви думали!
У смартфоні Oukitel WP10 використовується чудовий 8-ядерний процесор Dimensity 800, який на хардверному рівні підтримує 5G частоти. Сам собою він досить технологічний, адже тут є і блоки штучного інтелекту, і продуктивність майже на флагманському рівні. Виробляється він за нормами 7-нанометрового техпроцесу, а в основі новітні ядра Cortex-A76! Повірте, від продуктивності в будь-яких завданнях Ви будете в приємному шоку.

За що любити Oukitel WP10?
Оскільки це потужний, сучасний, а ще й захищений смартфон, мається на увазі його використання в найрізноманітніших сценаріях. Для цього в смартфоні є безліч приємних моментів, всі з яких максимально підійдуть вимогливим користувачам: ємний акумулятор на 8000 мА·год, потужний процесор Dimensity 800, величезний і якісний дисплей діагоналлю 6.67 Дм, а також топова 48-мегапіксельна камера (один із 4 на задній панелі)!

Приємний зовні, мегакрутий всередині!
Крім основної 48-Мп камери є і 13 МП ширококутний модуль, який у цій моделі доведений до ідеалу щодо якості та мінімальних спотворень на кутах. Так само в Oukitel WP10 є NFC, а ще конектори на задній панелі для кріплення модулів. Операційна система Android 10 з найактуальнішими нововведеннями та патчами безпеки дасть змогу Вам почуватися в самому центрі світу Android-смартфонів!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик, Скло |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Встановлення додатків, Сервісне обслуговування |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Колір | Помаранчевий |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Діагональ екрану | 6.67 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2400*1080 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 8000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 48 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Запис відео | Так |
| Органайзер | Калькулятор, Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар, Підтримка MS Office |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Додаткові функції SMS | Введення тексту зі словником, Шаблони повідомлень, Відправка SMS декільком адресатам |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Супутникова навігація | Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Модем | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 83.4 мм |
| Висота | 178 мм |
| Товщина | 17.6 мм |
| Вага | 370 г |
- Ціна: 12 299 ₴









