
Oukitel WP13 6.52" 8GB RAM 128GB ROM 5280мАч 48MP IP68 IP69K NFC Android11 Black
- Немає в наявності
- Код: 00716
9 399 ₴
- +380 (67) 560-76-56
Доступний і продуктивний броник Oukitel WP13 8/128GB


На скільки продуктивний Oukitel WP13?
Використовується в смартфоні процесор Dimensity 700, який виробляється за 7-нм техпроцесом. Він має продуктивність, якої вистачає для активних користувачів. Мультимедійні завдання, включно з іграми, смартфон так само чудово "переварює". Пам'яті 8 Гб оперативної та 128 Гб постійно — параметри, які на сьогодні є оптимальними для вимогливих юністів.

Комфортний у використанні на 100%.
Працює Oukitel WP13 під керуванням операційної системи Android 11, яка забезпечує плавність і досить багато приємних візуальних фішок. Акумулятор ємністю 5280 мА·год нехай і не найбільший у своєму сегменті, але його попередньо для цілого дня найактивнішого використання. У руках сидить смартфон добре, знову ж завдяки правильно підібраним матеріалам корпусу, які імітують шкіру, так само є чимало прогумованих елементів.

Дисплей підходить для будь-яких завдань.
Велика IPS-матриця діагоналлю 6.52 Дм забезпечує прекрасне кольоропередавання, яке підійде як для перегляду відео, так і для використання будь-яких застосунків. Роздільна здатність HD+ дає непогану плавність картинки, а з огляду на наявність міцного захисного скла Ви отримуєте ще й можливість працювати з цим смартфоном всюди, не боячись упустити його та в подальши отримати тріщину.

Чудова підмога для Ваших творчих задумів.
Основна камера в смартфоні 48-мегапіксельна. Вона здатна видати картинку високої якості, водночас Ви будете задоволені як чіткістю, так і кольоропередаванням. Через потужний процесор з оброблення зображень знімає камера навіть в автоматичному режимі дуже добре, це ж стосується і відео. Режимів знімання тут традиційно для Oukitel досить багато, тому Ви точно будете приємно здивовані.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| ОС | Android |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик, Скло |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Додатковий сервіс | Встановлення додатків, Налаштування, Сервісне обслуговування |
| Колір | Чорний |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.52 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1560x720 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5280 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 48 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| FM-радіо | Так |
| Запис відео | Так |
| Диктофон | Так |
| Органайзер | Калькулятор, Годинник, Планувальник завдань, Підтримка MS Office, Будильник, Календар |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Wi-Fi, Type-C, Lightning, NFC |
| Супутникова навігація | Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Модем | Так |
| Робота з повідомленнями | E-mail, SMS, MMS, EMS |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, E-book, Пилозахисний корпус, Сканер особи, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Барометр, Акселлерометр, Ударостійкий корпус, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 85.2 мм |
| Висота | 176 мм |
| Товщина | 14.5 мм |
| Вага | 300 г |
- Ціна: 9 399 ₴








