
Ulefone Armor 10 6.67" 5G 8 GB RAM 128 GB ROM 5800 мАг 64 МР IP68 IP69K Android10 Black
- Немає в наявності
- Код: 00734
9 949 ₴
- +380 (67) 560-76-56
Захищений смартфон Ulefone Armor 10 5G!
Уявіть, що Ви стали володарем китайського смартфона Ulefone Armor 10 5G 8/128 Гб — що з ним робити? Відповідь на це питання дуже проста: все те, що робили б зі звичайним флагманським пристроєм, яке помістили в дуже міцний герметичний корпус! Ulefone Armor 10 — це спрямована точка в плані якості та продуктивності, новий рівень проектування та нова філософія бренда.

Головне — захищеність!
Протиударний Ulefone Armor 10 5G — це дійсно продуманий у плані збирання та дизайну смартфон. Про це говорять і чіткі строгі лінії корпусу, і фронтальна панель, де рамки стали набагато тоншими, ніж у всіх попередніх ґаджетах цієї лінійки. Захист тут реалізований як від води, так і від ударів, про що свідчать стандарти IP68, IP69K і військовий американський стандарт MIL-STD-810G. Корпус прогумований, удари у разі падіння з чогось на асфальт не принесуть шкоди, як і занурення у воду на глибину майже 2 метри.
Ваш надійний мультимедійний ґаджет.
Переваги смартфона Ulefone Armor 10 8/128 Гб простежуються у всіх аспектах: і потужний процесор, і якісний дисплей, і камера з роздільною здатністю 64 Мп! Так, серед таких конкурентів саме в цьому смартфоні найбільш топова камера, яка й 4К відео знімає непогано. Дисплей тут дуже немаленький: діагональ його 6.67 Дм, а роздільна здатність 2400х1080 пікселів. Одним словом, як у плані роботи, так і розваг смартфон підійде на всі 100%. Це класний ґаджет, який переступили на новий рівень якості.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulefone |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| ОС | Android |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик, Скло |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Колір | Чорний |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.67 дюйм |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5800 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 64 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Диктофон | Так |
| Голосові функції | Голосова пошта, Голосове управління, Голосовий набір |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Додаткові функції SMS | Введення тексту зі словником, Шаблони повідомлень, Відправка SMS декільком адресатам |
| Інтерфейси | Wi-Fi, NFC, Bluetooth |
| Супутникова навігація | Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Модем | Так |
| Робота з повідомленнями | E-mail, SMS, MMS, EMS |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Швидка зарядка, Сканер особи, Ліхтарик, Барометр, Акселлерометр, Ударостійкий корпус, Пилозахисний корпус, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон, E-book |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 82.8 мм |
| Висота | 176.5 мм |
| Товщина | 14.55 мм |
| Вага | 328 г |
- Ціна: 9 949 ₴









