
Ulefone Armor 11 6.088 5G 8GB RAM 256GB ROM 5200мАч 48MP IP68 IP69K Android10 Black
- Немає в наявності
- Код: 00735
8 799 ₴
- +380 (67) 560-76-56
Кому підійде Ulefone Armor 11 5G?
Вихід смартфона на ринок був дійсно раптовим, оскільки зовсім недавно всі потішили попередню модель, і ось через кілька місяців є можливість купити Ulefone Armor 11. Смартфон став трохи меншим, на 0,3 мм тоншим і на парі десятків грамів легшим — 295 г проти 328 г у попередній версії. Він залишився таким само продуктивним, але все ж помітно вирізняється за деякими параметрами — цікавими параметрами!

Захист на першому місці.
Смартфон чудово зібраний, компанія за довгі роки вже відточила майстерність створення якісних корпусів. Ступінь захисту цієї моделі — IP69K, так що жодних бризок або занурень у воду він не боїться, як і ударів. Використовується найновіше захисне скло від Corning — Gorilla Glass, тому й дряпатися він будероком. Також у смартфоні акумулятор ємністю 5200 мА·год, тож заряджати смартфон доведеться не часто, і до речі, Ви можете це робити за допомогою бездротової зарядки (бездротовий зарядний пристрій до комплекту не входить).

Повноцінний прилад нічного бачення всередині!
Завдяки двом інфрачервоним датчикам на задній панелі смартфон отримав можливість знімати фото та відео за повного освітлення. Для роботи в цьому режимі виділили окрему камеру з роздільною здатністю 20 Мп. У такому режимі можна знімати об'єкти, що розташовані на відстані до 2 метрів, водночас якість нічного знімання Ulefone Armor 11 5G вища, ніж у наявних конкурентів.

Продуктивність — ТОП!
Так, дійсно, в Ulefonr Armor 11 використовується флагманський для цього сегмента смартфонів процесор Dimensity 800, який однозначно потішить навіть найвимогливіших до заліза користувачів. У зв'язці з 8 Гб швидкої оперативної пам'яті процесор видасть як максимальний фрейм рейт в іграх, так і дасть змогу працювати зі смартфоном практично на рівні будь-яких флагманів. Так само використовується в смартфоні 256 Гб постійної пам'яті, що вдвічі більше, ніж у моделі попередньої — чи це принадність!
Камери на всі випадки життя.
Крім цікавої особливості у формі нічного знімання, у смартфоні є ще 4 камери, в основі модуль на 48 МП здатний здивувати Вас.Додатково виробник встановив камеру для знімків із близької відстані — макро. Є модуль для оброблення світлин у режимі боке, а ще є ширококутний об'єктив із кутом огляду 124.8! Знімає відео смартфон у роздільній здатності 4К, є купа режимів, налаштувань, тому з цим ґаджетом Вам підкоряться будь-які типи знімань, все залежить тільки від Вашої фантазії!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulefone |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| ОС | Android |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик, Скло |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.088 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1560x720 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5200 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 48 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| FM-радіо | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Запис відео | Так |
| Диктофон | Так |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Додаткові функції SMS | Шаблони повідомлень, Відправка SMS декільком адресатам |
| Інтерфейси | Bluetooth, NFC, Wi-Fi, Lightning |
| Супутникова навігація | Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Модем | Так |
| Робота з повідомленнями | E-mail, SMS, MMS, EMS |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Ударостійкий корпус, Швидка зарядка, Сканер особи, Пилозахисний корпус, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон, Датчик наближення, Ліхтарик, Датчик освітленості, E-book, Гіроскоп, Компас, Акселлерометр |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 81.6 мм |
| Висота | 163.8 мм |
| Товщина | 14.2 мм |
| Вага | 295 г |
- Ціна: 8 799 ₴









