
Ulefone Armor 11T 6.088 5G 8GB RAM 256GB ROM 5200мАч 48MP Flir NFC IP68 IP69K Android10 Black
- Немає в наявності
- Код: 00736
10 699 ₴
- +380 (67) 560-76-56
Ulefone Armor 11T — незначний, але важливий апгрейд.
У захищеному смартфоні Ulefone Armor 11T використовується одна ключова відмінність, без урахування візуальної відмінності ззаду — наявність тепловізора. Цей модуль багатьом людям явно не потрібен, їм краще зупиниться на версії Armor 11, а ось Armor 11T вже якраз створений саме під тих користувачів, кому тепловізор буде потрібен у своїй діяльності.
Потужність на нереально високому рівні.
Ulefone Armor 11T з тепловізором це броник, всередину якого встановили процесор Dimensity 800. Цей чип має підтримку 5G інтернету, а також має продуктивність, якої досить для найбільш топових завдань. Так само використовується 256 Гб постійної й 8 Гб оперативної пам'яті — це дуже чимало! Користувачі оцінять швидкість роботи пристрою та його досить високий рівень швидкості запуску будь-яких застосунків.

Що з цікавого?
В Ulefone Armor 11T Вам знадобиться не тільки потужне залізо та тепловізор. Тут так само є підтримка бездротової зарядки, а також є NFC-модуль. Використовується акумулятор ємністю 5200 мА·год, який надає можливість працювати без підзаряджання на протягування 1.5 години. Працює смартфон під керуванням операційної системи Android 10, фірмова графічна оболонка так само встановлена — все стильно та зрозуміло.

Мультимедійний флагман на всі 100%!
Ulefone Armor 11T має дуже непоганий набір мультимедійних параметрів, без урахування процесора, про який ми вже зазначили вище. Тут дуже добра камера з роздільною здатністю 48 Мп, яка знімає 4К відео. Знімає смартфон і під водою, для цього передбачений окремий режим у складеній шторці меню. Ще одна камера на 20 Мп тут використовується для ширококутних знімків. Компактність і міцність пристрою дає змогу використовувати його в багатьох застосунках і місцях — смартфон зручний і дуже практичний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulefone |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| ОС | Android |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик, Скло |
| Колір | Чорний |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Тепловізор | Є |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.088 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1560x720 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Multitouch | 10 торкань |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Модель процесора: | Dimensity 800 (MT6873) |
| Частота процесора | 2 ГГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5200 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 48 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| FM-радіо | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Запис відео | Так |
| Диктофон | Так |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Додаткові функції SMS | Шаблони повідомлень, Відправка SMS декільком адресатам |
| Інтерфейси | NFC, Bluetooth, Wi-Fi, Lightning |
| Супутникова навігація | Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Модем | Так |
| Робота з повідомленнями | E-mail, SMS, MMS, EMS |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Ударостійкий корпус, Швидка зарядка, Сканер особи, Пилозахисний корпус, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон, Датчик наближення, Ліхтарик, Датчик освітленості, E-book, Гіроскоп, Компас, Акселлерометр |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 81.6 мм |
| Висота | 163.8 мм |
| Товщина | 14.2 мм |
| Вага | 295 г |
- Ціна: 10 699 ₴

