
Ulefone Power Armor 13 6.81" 5G 8GB RAM 256GB ROM 13200мАч 48MP IP68 IP69K Android11 Black
- Немає в наявності
- Код: 00738
8 899 ₴
- +380 (67) 560-76-56
Неймовірний і унікальний Ulefone Power Armor 13!
Коли світ побачив Ulefone Power Armor 13 (8+256 Гб) Black, все зрозуміли — це один із найбажаніших ґаджетів 2021 року. Цей захищений смартфон має і величезну автономність, і непогане залізо. Ulefone Power Armor 13 — це симбіоз двох популярних серій: Armor — захищені пристрої, Power — з підвищеною автономністю. Вийшло дуже непогано, якщо не сказати ідеально.
Що за автономність?
Смартфон Ulefone Power Armor 13 має акумулятор ємністю 13200 мА·год, бувши водночас одним із найбільш автономних захищених смартфонів у світі на момент 2021 року. Завдяки акумулятору, природно, корпус так само невеликих розмірів. Його вага становить 492 г, а товщина корпусу — 20,8 мм. Водночас смартфон підтримує 15-ватне бездротове заряджання, а комплектний блок для заряджання видає 33W — заряджати Ваш смартфон зможете всього за 4 години!

Продуктивність на рівні ігрових смартфонів — реально!
Завдяки процесору Helio G95 ця модель підійде для найекстремальніших типів навантажень: ігри, музика + навігація, музика + гра — все що завгодно. Жодних підгальмувань Ви не досягнете, позаяк, крім потужного чипсета в смартфоні 8 Гб оперативної пам'яті типу LPDDR4X! Пам'ять постійна в об'ємі 256 Гб також буде доречною для потужного смартфона. З приємних моментів, у смартфоні є NFC, а працює він на операційній системі Android 11 — працює швидко, а має стильний та доступний вигляд.

Гігантський дисплей для будь-яких завдань.
Говорячи про якість зображення — можете бути впевнені, що воно Вам припаде до душі. Розмір дисплея 6.81 Дм по діагоналі, так що його вистачить навіть для групового перегляду фільмів або для активного проведення часу в іграх. Для навігаційних завдань цього так само буде більш ніж хапати, головне знайти кріплення, яке витримає такий громіздкий смартфон. Роздільна здатність цієї IPS-матриці становить 2400х1080 пікселів, згладженість зображення більш ніж достатня, а максимальна яскравість чудова — як і належить флагману!

Вдала модель за чудовою ціною.
Порівнюючи схожі захищені смартфони рано чи пізно, Ви прийдете до висновку, що це одна з найкращих цінових пропонувань із великим акумулятором. Тут чудовий процесор і дисплей, автономність взагалі "заволога"! 48-Мп камера знімає на рівні вище середнього, а яскравий спалах і як ліхтарик цілком собі може використовуватися. Ulefone Power Armor 13 із захистом корпусу IP69K буде чудовим варіантом для тих, хто хоче все та по-максимум!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulefone |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE), 5G |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| ОС | Android |
| Матеріал корпусу | Гума, Метал, Пластик, Скло |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Додатковий сервіс | Встановлення додатків, Налаштування, Сервісне обслуговування |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Колір | Чорний |
| Екран | |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.81 дюйм |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Multitouch | 10 торкань |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Модель процесора: | Helio G95 (MT6785) |
| Частота процесора | 2 ГГц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 13200 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 48 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Запис відео | Так |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi, Lightning, NFC, Type-C |
| Супутникова навігація | Bds, Galileo, GPS, ГЛОНАСС |
| Модем | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Сканер відбитку пальця, Швидка зарядка, Сканер особи, Пилозахисний корпус, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 85.3 мм |
| Висота | 183.7 мм |
| Товщина | 20.8 мм |
| Вага | 492 г |
- Ціна: 8 899 ₴









