
CAT S61 5.2" 4GB RAM 64 GB ROM 4500 мАг 16MP 3G Android8.0 Black
- Немає в наявності
- Код: 00763
17 999 ₴
- +380 (67) 560-76-56
Тільки для профі!
Захищений смартфон Cat S61 Black — надійний, сміливо виготовлений із погляду конструкції ґаджет, який складно пошкодити. У використанні ця модель показала себе дуже круто: не можна "топити" і не можна розбити (у разі падіння з висоти 1.5-2 м). Захист за стандартом IP68 дає змогу працювати в дійсно екстремальних умовах, і це реально круто!

Тепловізор у смартфоні — реальність.
Так, саме наявність тепловізора в Cat S61 зробило модель такою популярною. Програма для роботи з цим датчиком встановлена виробником, сам датчик розташований біля камери ззаду. Він показує температурний спектр усього, що відбувається "в кадрі", і для багатьох професій ця фішка буде надзвичайно корисною.

Чим ще здивує?
CAT S61 буде корисний тим, хто часто працює в жорстких умовах довкілля. Є в ньому 3 механічні кнопки під дисплеєм, є тепловізор і навіть лазерна рулетка на задній панелі. Ще тут 8-ядерний процесор Snapdragon 630, 4 гігабайти оперативної та 64 Гб постійної пам'яті — це чудовий набір для кожного користувача в наш час.
Якісний і преміальний.
Вартість смартфона виправдана не тільки брендом зі світовим ім'ям, але й якісним складанням із реальним захистом. Телефон можна використовувати в таких жорстких умовах, де ніщо інше працювати коректно не буде. Це головний плюс. На додаток буде чудовий міцний дисплей діагоналлю 5.2 Дм, а також невеликий розмір загалом, що поміститься навіть в одну руку. Саме такий вигляд має найбільш преміальний і надійний захищений смартфон!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| ОС | Android |
| Матеріал корпусу | Сталь, Пластик, Полікарбонат, Скло |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування, Встановлення додатків, Налаштування |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Колір | Чорний |
| Екран | |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 5.2 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 128 Гб |
| Модель процесора: | Snapdragon 630 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 GB |
| Частота процесора | 2.2 ГГц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 4500 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 16 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| FM-радіо | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Запис відео | Так |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Диктофон | Так |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi, Lightning, Type-C |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС |
| Модем | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, E-book, Пилозахисний корпус, Відеоплеєр, Диктофон, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Акселлерометр |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 76 мм |
| Висота | 150 мм |
| Товщина | 13 мм |
| Вага | 245 г |
- Ціна: 17 999 ₴










