
AGM M7 2.4" 2GB RAM 16GB ROM 2500мАч 2MP IP68 IP69K Android8.1 Black
- Немає в наявності
- Код: 00764
4 999 ₴
- +380 (67) 560-76-56
AGM M7 — несподіване рішення!
AGM M7 можна називати як телефоном, так і смартфоном, адже працює він під керуванням операційної системи Android, яка, як Ви розумієте, має набагато більше можливостей, ніж звичайна класична Java. До того ж тут встановлений повноцінний процесор, який і 4G інтернет підтримує, а також можна використовувати Wi-Fi.

Як працює AGM M7?
Загалом цей смартфон можна вважати великою знахідкою, оскільки тут величезні можливості помістили в досить простий і компактний корпус. Використовувати для керування можна як кнопки, які розміщені під екраном, так і сенсорну поверхню на дисплеї — як у звичайному смартфоні. Зручність моделі полягає якраз так у клавіатурі, адже навіть із мокрими руками прийняти або відхилити виклик буде простіше простого.

Особливості моделі.
В AGM M7 встановлений акумулятор ємністю 2500 мА·год, який забезпечує понад добу роботи без використання підзаряджання. Захист пристрою від вологи та ударів так само є за стандартом IP68. Також тут виробник реалізував гучний динамік, який на практиці відтворює звуки голосніше будь-якого серійного смартфона на ринку! Підтримується пристроєм 2 сім-картки, також використовується Type-C роз'єм для заряджання.

Унікальна модель, яких небагато.
Компактний захищений смартфон AGM M7 потішить своїми невеликими габаритами, можливістю запускати будь-які програми фактично з Play Market, а також працювати як клавіатурою, так і сенсором. Великий якісний динамік навіть може замінити Вам повноцінну Bluetooth колонку, яку часто люблять застосовувати будівельники на об'єктах. Це дійсно варта уваги модель за помірну ціну!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| ОС | Android |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат, Пластик |
| Колір | Чорний |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Стандарт Bluetooth | 4.2 |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | QVGA |
| Діагональ екрану | 2.4 дюйм |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Multitouch | 5 торкань |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek MT6739 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 8 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 1 GB |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 2500 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Знімний |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 2 Мп |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 0.3 Мп |
| Запис відео | Так |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Зв'язок та комунікації | |
| Додаткові функції SMS | Шаблони повідомлень, Відправка SMS декільком адресатам |
| Інтерфейси | Wi-Fi, Bluetooth, Type-C, Lightning |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 61.9 мм |
| Висота | 141.9 мм |
| Товщина | 19.8 мм |
| Вага | 195 г |
- Ціна: 4 999 ₴










