
Blackview BV6600 Pro 5.7" 4GB RAM 64GB ROM 8580мАч 16MP NFC FLIR IP68 IP69K Android11 Orange
- Немає в наявності
- Код: 00767
6 949 ₴
- +380 (67) 560-76-56
Blackview BV6600 Pro — найдешевший захищений смартфон із тепловізором.
Дійсно, кажучи про технологічність, Blackview BV6600Pro Black це перший захищений смартфон середнього цінового сегмента з тепловізором. Від моделі без приставки Pro ця версія відрізняється не тільки наявністю датчика, але й багатьом іншим. Тут продуктивніший процесор, новіша операційна система — це нова модель у впізнаваному корпусі, і ніяк не менше!

Оновлене залізо — приємний досвід використання.
У Blackview BV6600 Pro Black вже встановлений процесор Helio P35, який має мінімальне енергоспоживання, а також продуктивність на середньому рівні. На практиці це дає плавну роботу самого девайса, можливість грати в сучасні ігри, ну і, звісно, працювати тепловізору коректно. Цей процесор 8-ядерний, а його частота 2.3 ГГц — це розв'язує багато питань. Варто також зазначити, що операційна система тут Android 11, є NFC!

Як працює тепловізор?
Модуль вимірювання температури оточення — річ корисна. З його допомогою можна відстежувати витік теплого або холодного повітря з приміщення, у повній темряві можна бачити обриси об'єктів, наприклад, теплі мотори або інші технічні речі, а ще можна бачити диких тварин у температурному спектрі. Ця річ раніше була прерогативою тільки флагманів, а зараз це є й у Blackview BV6600 Pro!

Крутий дизайн, захищений корпус, практичне залізо.
Встановлено в Blackview BV6600 Pro 64 Гб постійної пам'яті й 4 Гб оперативної, яка у зв'язці з процесором дає чудову плавність роботи. Так само важливою фішкою моделі є акумулятор ємністю 8580 мА·год. Його вистачає майже на 3 дні, і водночас вага девайса 325 г — не найбільший серед конкурентів. Маючи компактні розміри та великі параметри, Ви отримуєте ідеальний смартфон із тепловізором за скромні гроші, це дуже гарний варіант для придбання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| ОС | Android |
| Матеріал корпусу | Сталь, Пластик, Полікарбонат, Скло |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Помаранчевий |
| Екран | |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 5.7 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1440*720 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Multitouch | 10 торкань |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 256 Гб |
| Модель процесора: | Helio P35 (MT6765V/CA) |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 GB |
| Частота процесора | 2.3 ГГц |
| Графічний адаптер | PowerVR GE8322 |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 8580 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 16 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| FM-радіо | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Диктофон | Так |
| Органайзер | Калькулятор, Годинник, Планувальник завдань, Підтримка MS Office, Будильник, Календар |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Wi-Fi, NFC, Lightning, Type-C |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС, Bds, Galileo |
| Модем | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Датчик освітленості, Датчик наближення, Сканер відбитку пальця, Пилозахисний корпус, Ударостійкий корпус, Режим захисту зору, E-book, Power Bank, Сканер особи, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон, Ліхтарик |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 79.4 мм |
| Висота | 159 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Вага | 325 г |
| Основні атрибути | |
| Тепловізор | Є |
- Ціна: 6 949 ₴









