
Doogee S58 Pro
- Немає в наявності
- Код: 00782
5 599 ₴
- +380 (67) 560-76-56
Doogee S58 Pro
Вже відома в нашій країні компанія Doogee випустила новий девайс – захищений смартфон Doogee S58 Pro, який відрізняється чудовими технічними показниками, сучасним дизайном і захистом від води й пилу за класом IP68, IP69K. Дисплей Doogee S58 Pro отримав 5,71-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 1520x720 пікселів. Щільність пікселів становить 295 ppi. Матриця, виконана за технологією IPS c гарною передачею кольору і великими кутами огляду. Дисплей захищений міцним склом Corning Gorilla. Продуктивність Doogee S58 Pro отримав сучасний 8-ядерний чіп Mediatek Helio P22 і 6 Гб оперативної пам'яті. Відео прискорювач встановлений PowerVR GE8320 цієї зв'язки буде достатньо для того, щоб встановлювати важкі додатки та ігри. Об'єм внутрішньої пам'яті становить 64 Гб, є підтримка карт MicroSD для зберігання особистих файлів. Камери Основний модуль на 16 Мп Sony IMX298 і два допоміжних датчика макро і сенсор глибини на 2 Мп пристосовані для якісної денний зйомки і не поганий вечірньої. Фронтальна камера у 16 Мп не розчарує шанувальників, деталізованих селфи. Акумулятор Ємність акумулятора не може не радувати, оскільки становить 5180 маг – цього вистачить на 3 дні використання. Також варто відзначити наявність NFC-модуля для оплати.

Технічні характеристики
- Виробник Doogee
- Країна виробник Китай
- Стандарт зв'язку GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE)
- Кількість підтримуваних SIM-карт 2
- ОС Android
- Тип SIM-карти Nano-SIM
- Матеріал корпусу Пластик, Сталь, Скло
- Вологозахищений корпус Та
- Захист захист від пилу, Ударостійкий корпус, Захист від води
- Ступінь захисту IP68
- Тип екрану AMOLED
- Діагональ екрану 5.71 дюйм
- Дозвіл екрану 2280х1080
- Число пікселів на дюйм (PPI 432
- Кількість кольорів экрана16 млн. кольорів
- Сенсорний екран Так
- Тип сенсорного екрану Ємнісний
- Технологія Multitouch Так
- Автоматичний поворот екрану
- Стійкий до подряпин екран Так
- Сигнали виклику Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок
- Гучний зв'язок Так
- Режим польоту Да
- Очікування/утримання виклику Так
- Процесор Helio P70
- Кількість ядер 8
- Відеопроцесор ARM Mali-G72
- Об'єм вбудованої пам'яті 64 GB
- Об'єм оперативної пам'яті 6000 MB
- Слоти карти пам'яті microSD
- Максимальний розмір карти пам'яті до 200 Гб
- Інтерфейси Bluetooth, Wi-Fi
- Супутникова навігація GPS
- Система A-GPS Так
- Ємність акумулятора 5180 мА/год
- Кріплення акумулятора Незнімний
- Функція бездротової зарядки Так
- Можливість підзарядки від USB Да
- Кількість мегапікселів камери 21 Мп
- Світлодіодна Спалах
- Функції камери Geo-tagging, Автофокус
- Кількість мегапікселів камери на лицьовій панелі 8 Мп
- FM-радіо Так
- Роз'єм для навушників 3,5 мм
- Габаритні розміри Висота 165 мм, Ширина 75 мм,Товщина 13 мм
- Вага 267 г
- Комплектація Телефон, Зарядний пристрій, USB-кабель, Коробка, Навушники, Гарантійний талон, Батарея
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doogee |
| Країна виробник | Китай |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| ОС | Android |
| Матеріал корпусу | Гума, Метал, Пластик, Скло |
| Колір | Зелений |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Стандарт Bluetooth | 4.2 |
| Екран | |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 5.71 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1520х720 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Multitouch | 5 торкань |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Helio P22 |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6000 MB |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 128 Гб |
| Частота процесора | 2 ГГц |
| Графічний адаптер | PowerVR GE8320 |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5180 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 16 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| FM-радіо | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Запис відео | Так |
| Диктофон | Так |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Wi-Fi, NFC, Bluetooth, Type-C, Lightning |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС, Beidou, Galileo |
| Модем | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Ударостійкий корпус, Пилозахисний корпус, Сканер відбитку пальця, Сканер особи, E-book, Відеоплеєр, Диктофон |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 81 мм |
| Висота | 162.8 мм |
| Товщина | 15.9 мм |
| Вага | 284 г |
- Ціна: 5 599 ₴









