
CAT S60 4.7" 3GB RAM 32 GB ROM 13MP 3800 мАг 4G Android6 Black
- Немає в наявності
- Код: 00805
16 999 ₴
- +380 (67) 560-76-56
Cat S60 Black — дійсно унікальний захищений смартфон із чудовими параметрами, а також преміальним дизайном. Його головне "розуміння" — бути найкращим скрізь за частинами захищеності, адже виробляє його всесвітньо відома компанія. Захищеність за стандартом IP68 дає право використовувати смартфон у вологих умовах або зовсім не виймати девайс із води годинами. Так само він не боїться впасти з висоти 2 метри хоч на бетон — міцний, отже, надійний.

Тепловізор — що й навіщо?
Так, основною маркетинговою фішкою і реально корисною властивістю є наявність тепловізеру. Повноцінну користь із нього зможуть витягти люди, які зайняті в досить професійних напрямках роботи й ця річ часто використовується. іншим же це буде приємним доповненням, яким зрідка можна похвалитися перед друзями. Для нього є окремий застосунок, який уже вбудований у софт "з коробки", тож проблем із використанням не буде. На екрані буде виводитися температура всіх об'єктів, що потрапляють у "кадр" тепловізора, а сам датчик розміщений на задній панелі біля камери.

Ідеальний і незаперечний.
Завдяки 8-ядерному процесору Snapdragon 617 продуктивності вистачає для всіх повсякденних завдань, стабільність роботи тут чудова. Дисплей 4.7-дюймовий, зображення згладене завдяки високій роздільній здатності. Працює апарат на Android 6, він взагалі не підгальмовує й дійсно надійно поводиться впродовж тривалого відрізування часу. З огляду на захищеність і непоганий потенціал, цей "екзотичний" захищенийник — чудовий вибір!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CAT |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| ОС | Android |
| Матеріал корпусу | Гума, Метал, Пластик, Скло |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Стандарт Bluetooth | 4.0 |
| Колір | Чорний |
| Тепловізор | Є |
| Клас захисту | IP69 |
| Екран | |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 4.7 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1280×720 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 GB |
| Модель процесора: | Qualcomm MSM8952 Snapdragon 617 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 3 GB |
| Частота процесора | 1.5 ГГц |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 3800 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 13 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| FM-радіо | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Запис відео | Так |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Диктофон | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС |
| Доступ в інтернет | GPRS, LTE |
| Система A-GPS | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Ударостійкий корпус, Пилозахисний корпус, Акселлерометр, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон, E-book |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 73.4 мм |
| Висота | 147.9 мм |
| Товщина | 12.66 мм |
| Вага | 223 г |
- Ціна: 16 999 ₴










