
Ulefone Armor 9E 6.3" 8GB RAM 128GB ROM 6600мАч 64MP IP68 IP69K Android10 Black
- Немає в наявності
- Код: 00814
9 999 ₴
- +380 (67) 560-76-56

Зовнішній вигляд, параметри, продуктивність на вищому рівні — це все є в одному лише захищеному смартфоні ULEFONE ARMOR 9E BLACK! Смартфон дійсно на стільки продуманий, що знайти в ньому якісь вади буде дуже складно. Наприклад, з погляду захисту: корпус повністю прогумований, є ущільнення на кутах, торці та зовсім із металу, як і кнопки.
Стандарт захисту IP69K в ULEFONE ARMOR 9E дає змогу Вам занурюватися зі смартфоном у воду, рояти його на тверді поверхні та дивуватися тому, що нічого критичного то й не відбувається з ним. На корпусі можна знайти 4 камери, величезну яскраву спалах, а також кріплення для шнурків ззаду, а збоку є конектор для можливості під'єднання ендоскопа.
Яка різниця між Ulefone Armor 9 і Ulefone Armor 9E — це питання ми чутні часто. Основна різниця лише в тому, що в Armor 9E немає тепловізора, а замість нього з'явилася крута камера із ширококутним об'єктивом! Водночас така версія коштує трохи дешевше — чудовий флагман для тих, кому тепловізор не потрібен. Параметри Ulefon Armor 9Е шикарні: 128 Гб пам'яті, процесор Helio P90 з 8 ядрами, великий акумулятор на 6600 мА·год і багато іншого!
Завдяки топовим параметрам і крутому дизайну смартфону віддають перевагу навіть ті, хто раніше не хотів міняти смартфон! Встановлено вже Android 10, а його фірмові фішки у формі темної теми та керування жестами дуже подобаються сучасним користувачам. Яскрава та барвиста IPS-матриця так само Вам знадобиться для споживання контенту.
Якість зображення її не відрізняється від топових смартфонів A-Брендів, тому однозначно виробник дужекупував ціну смартфона, і в нього це вийшло. Хочете NFC, мультимедійний процесор, основну 64 МП камеру та багато іншого — тоді Ulefone Armor 9E створений саме для Вас.

| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 320 г |
| Висота | 168.2 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Основні | |
| Виробник | Ulefone |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал корпусу | Гума, Метал, Пластик, Скло |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Чорний |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування, Встановлення додатків, Налаштування |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 6600 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Кількість мегапікселів камери | 64 Мп |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| FM-радіо | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Запис відео | Так |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Диктофон | Так |
| Органайзер | Будильник, Календар, Калькулятор, Годинник, Планувальник завдань, Підтримка MS Office |
| Зв'язок та комунікації | |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, EMS, E-mail |
| Модем | Так |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi, NFC, Lightning, Type-C |
| Супутникова навігація | Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Система A-GPS | Так |
| Доступ в інтернет | GPRS, LTE |
| Дзвінки | |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 2340x1080 |
| Діагональ екрану | 6.3 дюйм |
| Тип екрану | IPS |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Кольоровий екран | Так |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Multitouch | 10 торкань |
| Пам'ять і процесор | |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Кількість ядер | 8 |
| Модель процесора: | Helio P90 (MT6779) |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Частота процесора | 2.2 ГГц |
| Графічний адаптер | PowerVR GM 9946 |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Ударостійкий корпус, Пульсометр, E-book, Геомагнітний датчик, Сканер особи, Пилозахисний корпус, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Барометр, Акселлерометр |
- Ціна: 9 999 ₴









