
AGM A10 5.7" 4GB RAM 64GB ROM 4400мАч 13MP NFC IP68 IP69K Android9 Black
- Немає в наявності
- Код: 00820
8 299 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик, Скло |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Чорний |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування, Встановлення додатків, Налаштування |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Екран | |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 5.7 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1440*720 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Multitouch | 5 торкань |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 4 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 256 Гб |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6 GB |
| Графічний адаптер | PowerVR GT7200 |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi, NFC, Lightning, Type-C |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС |
| Модем | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 4400 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 13 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| FM-радіо | Так |
| Диктофон | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Ударостійкий корпус, Сканер особи, Пилозахисний корпус, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон, Датчик наближення, Ліхтарик, Датчик освітленості, E-book, Гіроскоп, Компас |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 168 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Товщина | 11.4 мм |
| Вага | 230 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Частота процесора | 2 |
| Модель процесора | Unisoc Tiger T310 |
- Ціна: 8 299 ₴



