
Ulefone Armor 8 Pro 6.1" 6GB RAM 128GB ROM 5580мАч 16MP NFC IP68 IP69K Android11 Red
- Немає в наявності
- Код: 00831
6 199 ₴
- +380 (67) 560-76-56
Ulefone Armor 8 Pro 6/128Gb
Вкотре бренд Ulefon довів, що захищений смартфон може бути ще й зручним і стильним. Ulefone Armor 8 Pro виглядає шикарно, має відмінні характеристики і захищений від пошкоджень. Він прекрасно підійде всім любителям активного проведення часу. Купити Ulefone Armor 8 Pro варто вже за те, як воно стійко витримує удари і падіння, не кажучи вже про чудовий захист від попадання води і пилу. Його не назвеш зовсім недорогим, але повністю вартий своєї ціни.

Діагональ 6.1 дюйма, дозвіл 1560х720рх здаються невеликими, але демонструють відмінну якість зображення за своєю ціною. Купіть Ulefone Armor 8 Pro, і отримаєте яскраву IPS матрицю, яка забезпечить непогану яскравість, барвистий і насичені кольори, глибокі відтінки і широкий кут огляду.
Досить потужний, для своєї ціни, чіп MediaTek Helio Р60 з графікою Mali-G72 і 6Гб ОПЕРАТИВНОЇ пам'яті дозволить витримувати середні і навіть високі навантаження без перегріву і «вильотів», зі своїми обмеженнями. Купити Ulefone Armor 8 Pro можна з вбудованою пам'яттю 128Гб, які при бажанні легко збільшити. Апарат має гібридний слот під SD-карту об'ємом до 512Гб. Батарея ємністю 5580мАч дозволить вам залишатися на зв'язку до двох діб без підзарядки. А опція швидкої зарядки зробить процес поповнення енергії оперативним і комфортним.
Основні об'єктиви з роздільною здатністю 16+5+2Мп і «фронталка» на 8Мп, за своєю ціною, дозволять закарбувати яскраві моменти життя в прийнятній якості при хорошому освітленні.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulefone |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Стандарт Bluetooth | 4.2 |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE), GPRS, GSM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Червоний |
| Мультимедіа | |
| FM-радіо | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Диктофон | Так |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 16 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Фотокамера | Так |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.1 дюйм |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Роздільна здатність екрану | 1560x720 |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Тип екрану | IPS |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Multitouch | 10 торкань |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 282 г |
| Висота | 166 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 81.8 мм |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 5580 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Гіроскоп, Ударостійкий корпус, Сканер особи, Компас, Відеоплеєр, Диктофон, Сканер відбитку пальця, Датчик освітленості, Ліхтарик, Пилозахисний корпус, Датчик наближення, Аудіоплеєр, Барометр |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi, Type-C, NFC |
| Модем | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС, Galileo |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | До 512 Гб |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Графічний адаптер | Mali-G72 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель процесора | Helio P60 (MT6771) |
| Частота процесора | 2 |
- Ціна: 6 199 ₴






