
Ulefone Armor X9 Pro 5.5" 4GB RAM 64GB ROM 5000мАч 13MP NFC 4G Android11 Green
- Немає в наявності
- Код: 00835
4 799 ₴
- +380 (67) 560-76-56
Ulefone Armor X9 Pro (4+64 Гб) — оновлений бестселер.
Захищений смартфон Ulefone Armor X9 Pro (4+64 Гб) Black — це прямий послідовник моделі X5 Pro, яка продавалася і продається дуже великими кількістю. Секрет успіху Ulefone Armor X9 Pro полягає в доступності, перевіреному часом корпусі із захистом IP68, а також у наборі найнеобхідніших параметрів для сучасного користувача.

Є в смартфоні Ulefone Armor X9 Pro (4+64 Гб) Black підтримка функції безконтактної оплати за допомогою модуля NFC. Також використовується тут актуальна версія Bluetooth 5.0, адже в моделях попередніх була старіша версія. Смартфон швидко працює, забезпечує продуктивність у більшості застосунків, має водночас класичні HD+ дисплеї діагоналлю 5.5 Дм.
Ulefone Armor X9 Pro вміє працювати у всіх наявних застосунках, а також в іграх середнього рівня графіки. Камера встановлена 13Мп, і вона цілком відповідає сучасним тенденціям: чіткий авто фокус, непогана робота з експозицією та запис відео в роздільній здатності 1920х1080 пікселів. Захищений смартфон Ulefone Armor X9 Pro — гарна альтернатива в сучасному світі!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulefone |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| ОС | Android |
| Матеріал корпусу | Гума, Метал, Пластик, Скло |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування, Налаштування, Встановлення додатків |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Колір | Зелений |
| Бали Antutu | 90 000 |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 5.5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1440*720 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Multitouch | 5 торкань |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Максимальний розмір карти пам'яті | До 512 Гб |
| Модель процесора: | Helio A25 (MT6762) |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 GB |
| Частота процесора | 1.8 ГГц |
| Графічний адаптер | PowerVR GE8320 |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 13 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| FM-радіо | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 5 Мп |
| Запис відео | Так |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Диктофон | Так |
| Органайзер | Будильник, Календар, Калькулятор, Годинник, Планувальник завдань, Підтримка MS Office |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Wi-Fi, micro USB, NFC, Bluetooth |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС |
| Доступ в інтернет | GPRS, LTE |
| Модем | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Барометр, Ударостійкий корпус, Пилозахисний корпус, Сканер особи, Відеоплеєр, Диктофон |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 77.5 мм |
| Висота | 158 мм |
| Товщина | 13.85 мм |
| Вага | 235 г |
- Ціна: 4 799 ₴










