
Cubot KingKong mini 2 3GB RAM 32GB ROM 3000мАч 13MP 4G IP68 IP69K Android10 Orange
- Немає в наявності
- Код: 00837
4 349 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cubot |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| ОС | Android |
| Матеріал корпусу | Гума, Метал, Пластик, Скло |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування, Налаштування, Встановлення додатків |
| Стандарт Bluetooth | 4.2 |
| Колір | Помаранчевий |
| Захищеність | IP68, IP69K (вологостійкий / пылезащищен/протиударний) |
| Екран | |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 4 дюйм |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Роздільна здатність екрану | 1080х540 |
| Multitouch | 5 торкань |
| дозвіл екрану | 1080х540 |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Helio A22 MT6761 |
| Кількість ядер | 4 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 GB |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 256 Гб |
| Об'єм оперативної пам'яті | 3 GB |
| Частота процесора | 2 ГГц |
| Графічний адаптер | PowerVR GE8300 |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 3000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 13 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| FM-радіо | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Запис відео | Так |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Диктофон | Так |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Wi-Fi, Bluetooth, Type-C |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС |
| Доступ в інтернет | GPRS, LTE |
| Модем | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Ударостійкий корпус, Пилозахисний корпус, Сканер відбитку пальця, Сканер особи, Аудіоплеєр, Відеоплеєр |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 58 мм |
| Висота | 119 мм |
| Товщина | 12.1 мм |
| Вага | 122.7 г |
- Ціна: 4 349 ₴









