
Cubot KingKong 7 6.36" 8GB RAM 128GB ROM 5000мАч 64MP IP68 IP69K NFC Android11 Black
- Немає в наявності
- Код: 00839
5 749 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Захищений сегмент смартфонів є досить цікавим і не в останню чергу завдяки нестандартним рішенням. Наприклад, захищений смартфон Cubot KingKong 7 має досить демократичну ціну, але дуже "яскравими" параметрами, ознайомлюючись із описами яких стає дико приємно!
Встановлена в смартфоні матриця діагоналлю 6.36 Дм, і це IPS. Це дуже гарний вибір, позаяк такого розміру вистачить для будь-яких завдань, а плавність картинки буде повсюдно з Вами. Вона "м'яка", насичена, водночас максимальної яскравості більш ніж вистачає для будь-яких умов освітленості. Також варто зазначити, що ця модель має високу чутливість сенсора, що дає комфорт у використанні.

Насправді, те, що один із модулів камер має роздільну здатність 64 МП — дуже добре. Це незвично та досить нестандартно — у такому доступному пристрої бачити, на скільки крутий модуль. Знімає він чудово, під водою це також можна робити. Камера ширококутна 16-Мп, з її допомогою Ви також можете досягти непоганих фото, а для макрознімання окремо є 5-Мп камера. Водночас швидкий авто фокус під час записування відео дуже потішить своїми можливостями.
Завдяки встановленому процесору Helio P60 протиударний смартфон Cubot KingKong 7 може собі дозволити багато в плані запуску застосунків. Цей чип 8-ядерний, і це перша модель компанії Mediatek, яка отримала AI — можливість машинного навчання. Оперативної пам'яті 8 Гб, і це дуже багато. 128 Гб постійної пам'яті так само потішать своєю наявністю, а акумулятор ємністю 5000 мА·год забезпечить Вам комфортний робочий день без думок про заряджання свого девайса.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cubot |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| ОС | Android |
| Матеріал корпусу | Гума, Метал, Пластик, Скло |
| Колір | Чорний |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування, Налаштування, Встановлення додатків |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Захищеність | IP68, IP69K (вологостійкий / пылезащищен/протиударний) |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.36 дюйм |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Роздільна здатність екрану | 2300 x 1080 |
| Multitouch | 5 торкань |
| дозвіл екрану | 2300x1080 |
| Запис відео | FullHD, 30 FPS |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Модель процесора: | Helio Р60 (MT6771) |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Частота процесора | 2 ГГц |
| Графічний адаптер | Mali-G72MP3 |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| FM-радіо | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 Мп |
| Диктофон | Так |
| Кількість мегапікселів камери: | 64+16+5 Мп |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Wi-Fi, NFC, Bluetooth, Type-C |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС, Beidou |
| Доступ в інтернет | GPRS, LTE |
| Модем | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, EMS, E-mail |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Барометр, Ударостійкий корпус, Пилозахисний корпус, Сканер відбитку пальця, Підтримка USB-host/OTG, Сканер особи, Акселлерометр, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 83.5 мм |
| Висота | 166.75 мм |
| Товщина | 14 мм |
- Ціна: 5 749 ₴










