
Blackview Tab 11 10.36" 8GB RAM 128GB ROM 2K 6580мАч 13MP 4G Android11 Green
- Немає в наявності
- Код: 00845
8 799 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компанія Blackview приємно здивувала під кінець 2021 року випустивши свій планшет Blackview Tab 11 (8+128Гб) Gray. Цей гаджет має кардинальні відмінності як за характеристиками, так і по дизайну від попередніх моделей, що однозначно пішло тільки на користь. Корпус металевий, тонкий і досить приємний на дотик - вага і якість збірки відчувається максимально.

Процесор в Blackview Tab 11 встановлений під назвою Unisoc T618. Цей 8-ядерний чіп дуже добре підходить для мультимедійних завдань, куди входять і гри. У тесті Antutu планшет показав трохи більше 250 000 балів! Оперативної пам'яті при цьому 8 Гб, а постійної пам'яті 128 Гб. Акумулятора ємністю 6580 маг вистачить на 5-6 годин активного використання, наприклад - ігри. В інших аспектах технічного плану планшет так само не має ніяких питань.

На відміну від попередніх моделей, в Blackview Tab 11 встановлюють дисплей діагоналлю 10.36 Дм. Він великий, а максимальної яскравості буде більш ніж достатньо всім тим, хто буде використовувати планшет в яскравих умовах освітленості. Роздільна здатність дисплея 2000х1920 пікселів, чудова плавність картинки, зображення здається на рівень вище, ніж у планшетів попередніх - це відчувається. Підтримка 10 одночасних торкань, згладженість картинки, а так само висока максимальна яскравість - все це буде далеко не у кожного конкурента.

Дійсно, планшет від компанії Blackview порадував максимально, адже в ньому є все. Два стерео динаміка, можливість підключення клавіатури, яскравий і соковитий дисплей - все це присутнє! Роз'єм 3.5 мм для навушників так само є, а ще - потужний процесор, який дійсно відкрив двері у світ мультимедійного використання, тому радити такий планшет можна кожному вимогливому користувачеві.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Діагональ екрану | 10.36 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2000x1200 |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Мультитач екран | Так |
| Операційна система | Android 11 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Зелений |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування, Налаштування, Встановлення додатків |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Модель процесора | Unisoc T618 |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Датчик освітленості, Датчик наближення, Сенсор відстані, Знімна клавіатура |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Пам'ять | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 128 Гб |
| Екран | |
| Тип екрану | TFT IPS |
| Multitouch | 10 торкань |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | GPRS, Wi-Fi, Bluetooth |
| Робота в режимі телефону | Так |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС |
| Система A-GPS | Так |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Підключення зовнішніх пристроїв на USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8.0 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 13.0 |
| Функції камери | Автофокус, Спалах |
| Вбудований динамік | Так |
| Звук | Стерео |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Тип роз'єму | mini jack 3.5 мм |
| Запис відео | 1920x1080 |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 6580 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 247 мм |
| Ширина | 156.7 мм |
| Товщина | 8.1 мм |
| Вага | 460 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Частота процесора | 2 ГГц |
| Графічний адаптер | Mali-G52 MP2 |
- Ціна: 8 799 ₴










