
Blackview Tab 6 8.0" 3GB RAM 32GB ROM 5580мАч Android11 Pink
- Немає в наявності
- Код: 00848
4 999 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 3 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 GB |
| Діагональ екрану | 8 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1280×800 |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Мультитач екран | Так |
| Операційна система | Android 11 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування, Налаштування, Встановлення додатків |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Модель процесора | Unisoc UMS312 |
| Колір | Рожевий |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Пам'ять | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 128 Гб |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | GPRS, Wi-Fi, Bluetooth |
| Робота в режимі телефону | Так |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС |
| Система A-GPS | Так |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Підключення зовнішніх пристроїв на USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 2.0 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 5.0 |
| Функції камери | Автофокус, Спалах |
| Вбудований динамік | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Тип роз'єму | mini jack 3.5 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 5580 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 207.6 мм |
| Ширина | 124 мм |
| Товщина | 9.4 мм |
| Вага | 365 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Частота процесора | 2 ГГц |
| Графічний адаптер | IMG 8300 |
| Екран | |
| Multitouch | 10 торкань |
- Ціна: 4 999 ₴








