
Hotwav Cyber 7 6.3" 8GB RAM 128GB ROM 8280мАч 48MP 5G IP68 IP69K NFC Android11 Red
- Немає в наявності
- Код: 00853
7 599 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CYBER |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування, Налаштування, Встановлення додатків |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик, Скло, Гума, Метал |
| ОС | Android |
| Стандарт Bluetooth | 5.1 |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE), GPRS, GSM, 5G |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Червоний |
| Бали Antutu | 310 000 |
| Захищеність | IP68, IP69K (вологостійкий / пылезащищен/протиударний) |
| Мультимедіа | |
| FM-радіо | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Диктофон | Так |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 Мп |
| Органайзер | Будильник, Календар, Калькулятор, Годинник, Планувальник завдань, Підтримка MS Office |
| Фотокамера | Так |
| Задня камера | 48+20+8+2 Мп |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.3 дюйм |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Роздільна здатність екрану | 2340x1080 |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Тип екрану | IPS |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 409 |
| Multitouch | 10 торкань |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 337 г |
| Висота | 168 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 81 мм |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 8280 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Гіроскоп, Ударостійкий корпус, Сканер особи, Компас, Відеоплеєр, Диктофон, E-book, Сканер відбитку пальця, Датчик освітленості, Ліхтарик, Пилозахисний корпус, Акселлерометр, Датчик наближення, Підтримка USB-host/OTG, Аудіоплеєр, Барометр |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi, Type-C, NFC |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Модем | Так |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, EMS, E-mail |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС, Bds, Galileo |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | До 512 Гб |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Графічний адаптер | Mali-G57 MC2 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 GB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Модель процесора | Dimensity 700 (MT6833) |
| Частота процесора | 2.2 |
- Ціна: 7 599 ₴








