
Ulefone Armor X7
- Немає в наявності
- Код: 00867
3 999 ₴
- +380 (67) 560-76-56
Ulefone Armor X7
Все більше людей хочуть купити собі захищений смартфон, тому як ці девайси зможуть працювати навіть в самих екстремальних умовах, і зовсім не бояться ударів або падінь. Китайська фірма Улефон випустила новинку, яка отримала відразу три сертифікати захисту та непогана якість технічних характеристик – смартфон Ulefone Armor X7 можна купити недорого, а детальніше про нього ви дізнаєтеся з огляду від нашого інтернет-магазину.
Ступінь захисту IP68 / IP69K
Ulefone Armor X7 виглядає сучасно і досить суворо, а тому він швидше сподобається чоловікам, ніж тендітній дівчині. Сертифікати: IP69K, IP68, MIL-STD-810G; захищають смартфон від води, пилу, перепадів температури, ударів і падінь. На задній панелі розміщені камера зі спалахом і фірмовий логотип компанії, а на передній – фронтальна камера. Купити Ulefone Armor X7 можна в чорному і помаранчевому кольорі.Екран
П'ятидюймовий дисплей отримав гарне дозвіл 1280х720рх (HD) і яскраву IPS матрицю, а тому власник зможе насолоджуватися деталізованим зображенням, а ціна Ulefone Armor X7 при цьому залишається низькою.Неймовірна ефективність
Прямо з коробки смартфон буде працювати на операційній системі Android 9.0 Pie. Хороший, 4-ядерний процесор MediaTek MT6580 і 2Гб оперативної пам'яті, обробляють системні програми без гальмувань. Вбудовану пам'ять 16Гб, можна розширити до 128Гб, якщо купити карту пам'яті, тоді ви зможете зберігати всі файли і програми без вимушеного видалення.Автономна робота
Якщо ви хочете купити хороший смартфон з ємною батареєю, то Ulefone Armor X7 ідеальний варіант. Його акумулятор 4000мАч, завдяки хорошій оптимізації енергії, зможе працювати два дні без підзарядки.Камера
Основний об'єктив отримав 8Мп дозволу, а фронтальна камера 5Мп. Не можна сказати, що фотографії буде високоякісними, але гідні кадри і якісна відеозв'язок вам будуть доступні.

Технічні характеристики
Зв'язок |
|
|
Стандарти зв'язку: |
GSM, 3G, 4G (LTE) |
|
Кількість SIM-карт: |
2 SIM |
|
Формат SIM-карти: |
Nano-SIM |
|
Тип слоту: |
SIM + Гібридний (SIM або MicroSD) |
Екран |
|
|
Діагональ екрану: |
5" |
|
Роздільна здатність екрану: |
1280x720 |
|
Кількість кольорів: |
16 мільйонів |
|
Щільність пікселів: |
294 ppi |
|
Тип дисплея: |
IPS |
Процесор |
|
|
Процесор: |
MediaTek MT6761D Helio A20 |
|
Кількість ядер: |
4 |
|
Частота процесора: |
2.3 ГГц |
|
Графічний процесор: |
PowerVR GE8300 |
Пам'ять |
|
|
Внутрішня пам'ять: |
16 ГБ |
|
Оперативна пам'ять: |
2 ГБ |
|
Слот для карти пам'яті: |
Є |
|
Підтримка карт пам'яті: |
microSD |
Камера |
|
|
Камера: |
13 Мп |
|
Діафрагма: |
f/2.2 |
|
Запис відео: |
Full HD (1920x1080) |
|
Оптична стабілізація: |
Немає |
|
Фокусування: |
Автоматична |
|
Спалах основної камери: |
Є |
|
Фронтальна камера: |
5 Мп, f/2.2 |
|
Спалах фронтальної камери: |
Немає |
Операційна система |
|
|
Операційна система: |
Android 10 |
Бездротові технології |
|
|
Wi-Fi: |
IEEE 802.11 b/g/n |
|
Технологія GPS: |
A-GPS, GPS |
|
Супутникова система: |
GPS, ГЛОНАСС, Beidou, Galileo |
|
Bluetooth: |
5.0 |
|
NFC: |
Є |
|
Бездротова зарядка: |
Немає |
|
Інфрачервоний порт: |
Немає |
|
FM-тюнер: |
Немає |
|
Функція рації: |
Немає |
Інтерфейси |
|
|
Інтерфейси підключення: |
microUSB, Аудіо 3,5 |
Корпус |
|
|
Матеріал корпусу: |
Метал, Пластик |
|
Стандарт захисту:
|
IP68 |
|
Захист корпусу: |
Водозахист, Вологозахист, Пилозахищений, Ударостійкий |
|
Додатково: |
Ступінь захисту: IP68, IP69K, MIL-STD-810G |
|
Колір: |
Чорний |
Акумулятор |
|
|
Ємність акумулятора: |
4000 mAh |
|
Швидка зарядка: |
Немає |
Габарити і комплектація |
|
|
Розміри: |
78.9 х 150 х 14.6 мм |
|
Вага, г: |
234 г |
|
Комплектація: |
Смартфон Кабель живлення Адаптер Скріпка для вилучення сим Інструкція Гарантійний талон |
|
Країна виробник: |
Китай |
|
Країна реєстрації бренду: |
Китай |
Гарантія |
|
|
Гарантійний термін: |
12 місяців |
|
Обмін і повернення товару: |
Обмін і повернення товару здійснюється протягом 14 днів після покупки, відповідно до закону України "Про захист прав споживачів України" |
|
Додатково: |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulefone |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| ОС | Android |
| Матеріал корпусу | Гума, Метал, Пластик |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування, Налаштування, Встановлення додатків |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Колір | Помаранчевий |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1280×720 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Multitouch | 10 торкань |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 4 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 GB |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 128 Гб |
| Модель процесора: | Helio A22 (MT6761) |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2 GB |
| Частота процесора | 1.8 ГГц |
| Графічний адаптер | IMG PowerVR GE8300 |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 4000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 13 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Функції камери | Автофокус |
| FM-радіо | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 5 Мп |
| Запис відео | Так |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Диктофон | Так |
| Органайзер | Будильник, Календар, Калькулятор, Годинник, Планувальник завдань, Підтримка MS Office |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Wi-Fi, micro USB, NFC, Bluetooth |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС |
| Доступ в інтернет | GPRS, LTE |
| Модем | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, EMS, E-mail |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Ударостійкий корпус, Пилозахисний корпус, Сканер відбитку пальця, Сканер особи, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон |
| Захищеність | IP68, IP69K (вологостійкий / пылезащищен/протиударний) |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 78.9 мм |
| Висота | 150 мм |
| Товщина | 14.6 мм |
| Вага | 234 г |
- Ціна: 3 999 ₴










