
Sigma mobile X-treme PR68 2.8" 4000 мАч 0.3MP IP68 Black
- Немає в наявності
- Код: 00868
2 299 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Картинки и текст
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor inLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Матеріал корпусу | Гума, Пластик |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Чорний |
| Додатковий сервіс | Встановлення додатків, Налаштування, Сервісне обслуговування |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стандарт Bluetooth | 4.2 |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | TFT |
| Діагональ екрану | 2.8 дюйм |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв'язок | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 32 Гб |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Bluetooth |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 4000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Знімний |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 0.3 Мп |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Диктофон | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Обсяг телефонної книги | 500 номер. |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Ліхтарик, Пилозахисний корпус |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 143 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Вага | 206 г |
- Ціна: 2 299 ₴







