
Blackview Tab 8 10.1" 4GB RAM 64GB ROM 13MP 4G 6580мАч Android10 чехол Grey
- Немає в наявності
- Код: 00875
6 099 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Діагональ екрану | 10.1 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Мультитач екран | Так |
| Операційна система | Android 10.0 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування, Налаштування, Встановлення додатків |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Колір | Сірий |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Датчик освітленості, Датчик наближення, Сканер відбитку пальця, Face ID |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Пам'ять | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 512 Гб |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | GPRS, Wi-Fi, Bluetooth |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Супутникова навігація | ГЛОНАСС, Beidou, Galileo |
| Система A-GPS | Так |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Підключення зовнішніх пристроїв на USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 13.0 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 5.0 |
| Функції камери | Автофокус, Спалах |
| Вбудований динамік | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| FM-радіо | Так |
| Тип роз'єму | mini jack 3.5 мм |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 6580 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 243 мм |
| Ширина | 162 мм |
| Товщина | 8.9 мм |
| Вага | 600 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Spreadtrum SC9863A |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 GB |
| Частота процесора | 1.6 ГГц |
| Графічний адаптер | PowerVR GE8322 |
- Ціна: 6 099 ₴







