
Blackview BV9600E 6.21" 4GB RAM 128GB ROM 5580 мАч IP68 IP69K 16MP NFC Android 9 Grey
- Немає в наявності
- Код: 00876
6 499 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Blackview BV9600E Grey — топовий захищений смартфон із досить широким набором можливостей, завдяки якому Ви отримуєте справжнє задоволення від роботи. Захищеність на високому рівні, стандарт захисту тут IP68, а також IP69K. Міцний корпус цієї серії вже не раз перевіряються на практиці, тому негативних моментів пов'язаних із ним точно не буде. Корпус ззаду виготовлений із матового скла, там само розміщуються дві камери, спалах. Бічні торці металеві, є на корпусі роз'єм Type-C. Спереду на дисплеї міститься вставка, туди встановили камеру, датчики та динамік. Загалом, дизайн корпусу дуже цікавий, а сам смартфон має дуже гідний вигляд у руках як чоловічих, так і жіночих.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| ОС | Android |
| Матеріал корпусу | Гума, Метал, Пластик, Скло |
| Колір | Сірий |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування, Налаштування, Встановлення додатків |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | AMOLED |
| Діагональ екрану | 6.21 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2340x1080 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 256 Гб |
| Частота процесора | 2.1 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 GB |
| Графічний адаптер | Mali-G72 MP3 |
| Модель процесора | Helio P70 (MT6771T) |
| Обсяг вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5580 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 16 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| FM-радіо | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Запис відео | Так |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Диктофон | Так |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Додаткові функції SMS | Введення тексту зі словником, Шаблони повідомлень, Відправка SMS декільком адресатам |
| Інтерфейси | Wi-Fi, NFC, Bluetooth, Type-C, Lightning |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС |
| Доступ в інтернет | GPRS, LTE |
| Модем | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, EMS, E-mail |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Ударостійкий корпус, Пилозахисний корпус, Сканер відбитку пальця, Швидка зарядка, Сканер особи, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон, E-book |
| Захищеність | IP68, IP69K (вологостійкий / пылезащищен/протиударний) |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 81.4 мм |
| Висота | 162.9 мм |
| Товщина | 12.85 мм |
| Вага | 268 г |
| Multitouch | |
| торкань | 10 |
- Ціна: 6 499 ₴




