
Blackview BV9700 Pro 5.84" 6GB RAM 128GB ROM 16MP NFC IP68 IP69K 4380мАч Android 9 Black
- Немає в наявності
- Код: 00878
7 499 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Blackview BV9700 Pro — максимально захищений і продуктивний смартфон компанії 2019 року, який приваблює своїми можливостями та грізним виглядом.

Конструкція смартфона всім впізнавана, адже тут здебільшого використовується прогумований пластик, полікарбонат, метал і скло, що захищає екран. Ззаду на корпусі розміщені дві камери, спалах, а також датчик серцебиття й забрудненості повітря, який вимірює кількість CO2. Є металеві вставки ззаду, які слугують як для візуальної частини, так і для кращого захисту у разі падінь. Спереду на дисплеї є виріз, він невеликий, у нього помістили камеру та датчики. Роз'ємів на корпусі трохи 1. Це Type-C для заряджання та під'єднання навушників. Вага телефона трохи більш ніж 300 г, і це нормально для такого потужного та захищеного пристрою. Загалом смартфон ідеально підходить для активних користувачів, а також тих, хто потребує продуктивного й автономного пристрою!
Blackview BV9700 Pro виявився досить продуктивним на чолі з процесором Helio P70. Він "вдихнув життя" у захищений смартфон, зробивши його досить продуктивним і актуальним для будь-яких завдань. Процесор має блоки штучного інтелекту, які допомагають у роботі багатьох застосунків. Також позначимо той факт, що смартфон має досить багато пам'яті: 6 Гб оперативний (стандарт LPDDR4), а також 128 Гб постійної. Акумулятор у смартфоні має ємність 4380 мА·год, що є не найбільшим у лінійці показником, але завдяки енергоефективному процесору ми маємо стабільно від 1 дня автономної роботи. Апарат підтримує функцію швидкого заряджання, а також підтримує 4G інтернет — природно! Сканер відбитків пальців і розблокування обличчям працюють тут ідеально, як і належить флагману.
Blackview BV9700 Pro виявився досить продуктивним на чолі з процесором Helio P70. Він "вдихнув життя" у захищений смартфон, зробивши його досить продуктивним і актуальним для будь-яких завдань. Процесор має блоки штучного інтелекту, які допомагають у роботі багатьох застосунків. Також позначимо той факт, що смартфон має досить багато пам'яті: 6 Гб оперативний (стандарт LPDDR4), а також 128 Гб постійної. Акумулятор у смартфоні має ємність 4380 мА·год, що є не найбільшим у лінійці показником, але завдяки енергоефективному процесору ми маємо стабільно від 1 дня автономної роботи. Апарат підтримує функцію швидкого заряджання, а також підтримує 4G інтернет — природно! Сканер відбитків пальців і розблокування обличчям працюють тут ідеально, як і належить флагману.

Блекв'ю BV9700 Pro може похвалитися чудовою якістю виготовлення IPS-матриці. Її діагональ 5.84 Дм, а роздільна здатність 2246х1080 пікселів — це більш ніж достатній показник для нашого часу, який забезпечує чудову якість картинки, а також ідеальні кути огляду. Підтримується до 10 одночасних торкань, отже, з чутливістю навіть у разі мокрого дисплея не буде. Скло, що покриває дисплей — Gorilla Glass 5, і воно не дряпається, так само захищає від сильних ударів. У цьому разі матриця досить гарна і якщо довго шукати в ній вади, то Ви просто обмежите час...
Основна камера в смартфоні чудово робить фото, саме фото це головна фішка девайса. Роздільна здатність 16 Мп, чудова стабілізація, а отже, і чіткість — все це є. Робити світлини з рук так само можна досить професійно, трясіння буде компенсуватися швидким спуском закрива! Відео можна записати в роздільну здатність 1920х1080 пікселів, для якісної картинки цього більш ніж вистачає. Фронтальний модуль на 8 МП здатний так само зробити досить якісне фото, особливо якщо це селфі. З додаткових "примочок" можна зазначити те, що є функція боке та штучний інтелект, чого Ви навряд чи зможе зустріти в конкурентів!
Основна камера в смартфоні чудово робить фото, саме фото це головна фішка девайса. Роздільна здатність 16 Мп, чудова стабілізація, а отже, і чіткість — все це є. Робити світлини з рук так само можна досить професійно, трясіння буде компенсуватися швидким спуском закрива! Відео можна записати в роздільну здатність 1920х1080 пікселів, для якісної картинки цього більш ніж вистачає. Фронтальний модуль на 8 МП здатний так само зробити досить якісне фото, особливо якщо це селфі. З додаткових "примочок" можна зазначити те, що є функція боке та штучний інтелект, чого Ви навряд чи зможе зустріти в конкурентів!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| ОС | Android |
| Матеріал корпусу | Гума, Метал, Пластик, Скло |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування, Налаштування, Встановлення додатків |
| Стандарт Bluetooth | 4.1 |
| Колір | Чорний |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 5.84 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2280x1080 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Модель процесора: | Helio P70 (MTK6771) |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6 GB |
| Частота процесора | 2.1 (ГГц) |
| Графічний адаптер | ARM Mali G72 MP3 900MHz |
| Обсяг вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 4380 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 16 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| FM-радіо | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Запис відео | Так |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Диктофон | Так |
| Голосові функції | Голосовий набір, Голосова пошта, Голосове управління |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Додаткові функції SMS | Введення тексту зі словником, Шаблони повідомлень, Відправка SMS декільком адресатам |
| Інтерфейси | Wi-Fi, USB, NFC, Bluetooth, Type-C, Lightning |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС |
| Доступ в інтернет | GPRS, LTE |
| Модем | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, E-mail, EMS |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Барометр, Ударостійкий корпус, Пилозахисний корпус, Сканер відбитку пальця, Підтримка USB-host/OTG, Швидка зарядка, Сканер особи, Пульсометр, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон |
| Захищеність | IP68, IP69K (вологостійкий / пылезащищен/протиударний) |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 81.3 мм |
| Висота | 165.9 мм |
| Товщина | 16.5 мм |
| Вага | 283 г |
| Multitouch | |
| торкань | 10 |
- Ціна: 7 499 ₴







