
Hotwav Cyber 8 6.26" 4GB RAM 64GB ROM 8280мАч 16MP 4G IP68 IP69K Android11 Black
- Немає в наявності
- Код: 00883
4 399 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Зв'язок та комунікації | |
|---|---|
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС, Beidou |
| Система A-GPS | Так |
| Додаткові функції SMS | Введення тексту зі словниками, Шаблони повідомлень, Надсилання SMS декількох адресатів |
| Інтерфейс | Wi-Fi, USB, NFC, Bluetooth |
| Синхронізація з ПК | True |
| Доступ до інтернету | GPRS, LTE |
| Модем | True |
| Основні | |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування, Налаштування, Встановлення додатків |
| Діагональ екрану | 6.26 дюйм |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Колір | Чорний |
| Модель процесора | Helio P22 (MT6762D) |
| Операційна система | Android |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Гума, Метал, Пластик |
| Інші функції і особливості | Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Ударостійкий корпус, Пилозахисний корпус, Сканер відбитку пальця |
| Мультимедіа | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| FM-радіо | Так |
| Пам'ять | |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 128 Гб |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 8280 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 81 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Вага | 330 г |
| Висота | 168 мм |
| Пам'ять і процесор | |
| Модель процесора: | Helio P22 (MT6762D) |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 GB |
| Частота процесора | 2 (ГГц) |
| Графічний адаптер | PowerVR GE8320 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захищеність | IP68, IP69K (вологостійкий / пылезащищен/протиударний) |
| Бали Antutu | 115 000 |
| Тип екрану | IPS |
| Кількість ядер | 8 ядер |
| Кількість мегапікселів камери | 16 Мп |
| Запис відео | True |
| ОС | Android |
| Кольоровий екран | True |
| Сенсорний екран | True |
| Технологія Multitouch | True |
| Стійкий до подряпин екран | True |
| Міцність акумулятора | Нез’ ємний |
| Фотокамера | True |
| Спалах | Світлодіодна |
| Камера на лицьовій панелі | True |
| Кількість мегапіксел фотоапарата на лицьовій панелі | 8 Мп |
| Роз'їм для навушників | 3,5 мм |
| Диктофон | True |
| Тип пристрою | смартфон |
| Роздільна здатність екрана | 1520х720 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Подвійне фотокамера | True |
| Вологозахищений корпус | True |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Індикація подій | True |
| Автодозвон | True |
| Режим польоту | True |
| Очікування/ збереження виклику | True |
| Гучний зв’язок | True |
- Ціна: 4 399 ₴










