
Ulefone Power Armor 14 Pro 6.52" 6GB RAM 128GB ROM 20MP NFC 10000мАч 4G IP68 IP69K Android12 Black
- Немає в наявності
- Код: 00884
7 799 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніколи доступний автономний смартфон зробили ще краще та продуктивніше, і тепер Ulefone Power Armor 14 Pro (6+128 Гб) Black став дуже лаконічним шматком для багатьох. Ця модель має яскраву зовнішність, досить високий рівень захисту за стандартом IP69K, а також не менш цікаві параметри, завдяки яким вона точно буде корисною в реальних умовах використання.
Смартфон легко працює 2 надзвичайно активних дні на одному заряді, а для звичайних користувачів цей показник легко розтягується й до 4-5 днів. Ємність акумулятора становить 10000 мА·год, і цього цілком досить для того, щоб Ви не відчували дискомфорту в будь-який час у будь-якому місці. Комплектне швидке заряджання всього за пару-трійку годинника поповнить колишню ємність, а з функцією бездротового заряджання використання девайса стає ще комфортнішим.
Замість досить легкого процесора "для месенджерів", у Ulefone Power Armor 14 Pro встановили Helio G85 — 8-ядерний чип, який здатний відтворювати всі програми та ігри на достатній рівні комфорту. 6GB оперативної пам'яті дають змогу системі працювати блискавично, а 128 GB пам'яті постійно говорять самі за себе. Працює модель під керуванням операційної системи Android 12, є також можливість прослуховувати радіо без під'єднання гарнітури — чудовий смартфон!
Ulefone Armor 14 Pro це девайс, який однозначно вміє багато що. Дисплей діагоналлю 6.52 Дм підійде для розваг і роботи, а 20-Мп камера знімає дуже непогано за умов достатнього освітлення. Глобальних мінусів модель не має: вона міцна, надійна, продуктивна та має вигляд, як топовий сучасний броник. Смартфон є в середньому ціновому сегменті, де конкурентів у нього практично немає.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulefone |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| ОС | Android |
| Матеріал корпусу | Гума, Метал, Пластик, Скло |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування, Налаштування, Встановлення додатків |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Колір | Чорний |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.52 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1600x720 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6 GB |
| Частота процесора | 2 (ГГц) |
| Графічний адаптер | Mali-G52 |
| Модель процесора | Helio G85 (MT6769V/CZ) |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 20 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| FM-радіо | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Запис відео | Так |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Диктофон | Так |
| Органайзер | Будильник, Календар, Калькулятор, Годинник, Планувальник завдань, Підтримка MS Office |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Додаткові функції SMS | Введення тексту зі словником, Шаблони повідомлень, Відправка SMS декільком адресатам |
| Інтерфейси | Wi-Fi, USB, NFC, Bluetooth, Type-C, Lightning |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС, Beidou, Galileo |
| Доступ в інтернет | GPRS, LTE |
| Модем | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Барометр, Ударостійкий корпус, Пилозахисний корпус, Сканер відбитку пальця, Сканер особи, Акселлерометр, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон, E-book |
| Захищеність | IP68, IP69K (вологостійкий / пылезащищен/протиударний) |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 82.5 мм |
| Висота | 175.6 мм |
| Товщина | 17.2 мм |
| Вага | 358.2 г |
- Ціна: 7 799 ₴










