
Doogee S98 6.3" 8GB RAM 256GB ROM 64MP Night Vision Camera 6000мАч NFC IP68 IP69K Android12 Red
- Немає в наявності
- Код: 00890
9 799 ₴
- +380 (67) 560-76-56
Смартфон із двома дисплеями та захистом — Doogee S98!
Захищений смартфон Doogee S98 (8+256 Гб) — один із найкрутіших за дизайном, один із найбажаніших броників середньо цінового сегмента та недарма. Ця модель має фірмову захищеність за стандартом IP69K, у смартфоні є також і другий дисплей на задній панелі, куди виводяться повідомлення, керування музичним плеєром, а також показується час.
Смартфон Doogee S98 це дуже швидкий і багатофункціональний ґаджет. В його основі міститься процесор Helio G96, який однозначно потішить навіть затятих геймерів своїми здібностями. 8 Гб оперативної та 256 Гб постійної пам'яті — показники, які на 2022 рік є найбільш топовими серед броників. Акумулятор тут на 6000 мА·год, а за допомогою штатного блока для заряджання він здатний заповнити свій запас за 2 години!
Основний модуль камери в смартфоні має роздільну здатність 64 Мп. Знімає він супер, адже за роки виробництва серії "S" Doogee змогли досягти певного рівня. Так, варто віддати належне тому, що камера знімає чітко, з якісним кольоропередаванням і навіть непоганою плавною зміною експозиції під час записування відео. Смартфон явно потішить шанувальників мобільної фотографії, позаяк він тут справжній профі! Ще одна 20-Мп камера використовується для нічного знімання.
У смартфоні встановлені інфрачервоні датчики біля камер, вони також допомагають смартфону бачити в повній темряві. Про якість таких світлин або відео говорити не доводиться — вони номінальні, як і в багатьох конкурентів, але водночас варто розуміти, що для сімейних фото ця камера й не призначена. Другий дисплей — на нього виводиться багато чого цікавого. Наприклад, пропущені повідомлення або керування плеєром. Найцікавіше те, що стилі інформації, що виводиться, можна змінювати через головне меню — гнучко, стильно, є не у всіх!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doogee |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| ОС | Android |
| Матеріал корпусу | Гума, Метал, Пластик, Скло |
| Колір | Червоний |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.3 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2340x1080 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Додатковий екран | Кольоровий |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2100 МГц |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 256 Гб |
| Модель процесора: | Helio G96 (MT6781) |
| Графічний адаптер | Mali-G57 MC2 |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 6000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 64 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| FM-радіо | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Запис відео | Так |
| Диктофон | Так |
| Органайзер | Будильник, Календар, Калькулятор, Годинник, Планувальник завдань, Підтримка MS Office |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Додаткові функції SMS | Введення тексту зі словником, Шаблони повідомлень, Відправка SMS декільком адресатам |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi, NFC, USB, Type-C |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Доступ в інтернет | GPRS, LTE |
| Модем | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, EMS, E-mail |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Ударостійкий корпус, E-book, Геомагнітний датчик, Power Bank, Сканер особи, Пилозахисний корпус, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон, Підтримка USB-host/OTG, Акселлерометр, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Барометр, Телефон для літніх людей |
| Захищеність | IP68, IP69K (вологостійкий / пылезащищен/протиударний) |
| Бали Antutu | 320 000 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 82 мм |
| Висота | 172 мм |
| Товщина | 15.5 мм |
| Вага | 320 г |
- Ціна: 9 799 ₴










