
Doogee V20 6.43" 2K 8GB RAM 256GB ROM 64MP Night Vision Camera 5G 6000 мАч IP68 IP69K NFC Android11 Grey
- Немає в наявності
- Код: 00897
10 599 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Захищений смартфон Doogee V20 — розрив шаблонів!
Захищений смартфон Doogee V20 Black — це нове слово у світі смартфонобудування. Цією моделлю компанія Doogee компенсувала своє чітке відставання від конкурентів у преміумсегменті на протягнення 2021 року. Смартфон отримав усе, і навіть більше для того, щоб по-праву називатися одним із найцікавіших пристроїв 2022 року, і запропонувати своїм власникам він може щось більше, ніж просто зв'язок і захищеність.
Виробник зробив правильний хід установивши AMOLED-дисплей від компанії Samsung із 2К+ роздільною здатністю. Дисплей Doogee V20 Black є найкращим на рівні серед усіх захищених смартфонів, його діагональ 6.43 Дм, тому для будь-яких мультимедійних завдань такий дисплей точно підійде. Найвища максимальна яскравість — так само важливий показник, який затьмарив усіх конкурентів, змусивши їх задуматися. Побачивши один раз вживу картинку з Doogee V20 Вам більше не захочеться інших смартфонів!
Біля модулів камер і спалахів виробник розмістив акуратний невеликий дисплей діагоналлю 1,05 Дм. Він дасть змогу бачити повідомлення, а також час, а ще можна буде керувати музичним плеєром — це дуже зручно, і в захищених смартфонах такого раніше ніхто не робив. "Дісплейчик", як і основний дисплей, захищений склом Gorilla Glass, так що не бійтеся подряпати або розбити його!
Doogee зробили серйозну заяву в плані захищеності свого нового флагмана Doogee V20. Заявлений ступінь захисту IP69K був злегка допрацьований судячим по всьому, оскільки йдеться про стійкість до температур від -40 °C до +80 °C! Це неймовірні цифри, які просто так не розкривають, тому смартфон Doogee V20 — це дійсно новий крок. Захист від ударів і падінь так само чудовий, пошкодити смартфон буде нереально складно!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doogee |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| ОС | Android |
| Матеріал корпусу | Гума, Метал, Пластик, Скло |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Додатковий сервіс | Сервісне обслуговування, Встановлення додатків, Налаштування |
| Стандарт Bluetooth | 5.1 |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | AMOLED |
| Діагональ екрану | 6.43 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2400*1080 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Додатковий екран | Кольоровий |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 256 Гб |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 6000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 64 Мп |
| Спалах | Світлодіодна |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Функції камери | Спалах |
| FM-радіо | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Диктофон | Так |
| Органайзер | Будильник, Календар, Калькулятор, Годинник, Планувальник завдань, Підтримка MS Office |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Додаткові функції SMS | Введення тексту зі словником, Шаблони повідомлень, Відправка SMS декільком адресатам |
| Інтерфейси | Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Доступ в інтернет | GPRS, LTE, 5G |
| Модем | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, EMS, E-mail |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Сканер відбитку пальця, Швидка зарядка, Пилозахисний корпус, Power Bank, Сканер особи, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон, Підтримка USB-host/OTG, Датчик наближення, Ліхтарик, Датчик освітленості, E-book, Гіроскоп, Компас, Барометр, Акселлерометр |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 81.2 мм |
| Висота | 170.5 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Вага | 296 г |
- Ціна: 10 599 ₴







