
Ulefone Armor X10 Pro 5.45" 4GB RAM 64GB ROM 5180мАч 20MP 4G NFC OTG IP68 IP69K Android11 Black
- Немає в наявності
- Код: 00220
5 849 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Захищений смартфон Ulefone Armor X10 Pro (4+64 Гб) — це показник того, як можна зробити порівняно недорогою і вдалий у плані характеристик девайс. Захист у нього чудовий, як у флагманів. Стандарт IP69K дає змогу отримати можливість занурюватися у воду на глибину до 1.5 метра, а також падати з висоти до 1.5 м на підлогу! Корпус прогумований, є металеві вставки на торцях, та й сам дизайн моделі дуже вдалий.


Ця модель хоч і є бюджетною, але все ж має деякі переваги перед конкурентами. Наприклад, тут є можливість прослуховувати радіо без під'єднання гарнітури — зручно, поготів у конкурентів практично таке не трапляється. У смартфоні також є модуль для безконтактної оплати — NFC. Ще одна приємна особливість — наявність двох стереодинаміків на задній панелі.

Дисплей має діагональ 5.45 Дм, роздільна здатність 1440х720 пікселів — картинка чудова, IPS матриця видає саме те, що Ви хочете бачити. Також варто зазначити й 20-Мп основну камеру, завдяки якій можна знімати найрізноманітніші ситуації без жодного досвіду. Камера тут має швидке авто фокусування, також є можливість знімати відео в роздільній здатності FullHD. Ще одним цікавим моментом девайса стала наявність Bluetooth 5.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulefone |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Матеріал корпусу | Гума, Метал, Пластик |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Колір | Чорний |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 5.45 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1440*720 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Helio P22 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Відеопроцесор | IMG GE8320 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 128 Гб |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5180 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Стереодинаміки | Так |
| FM-радіо | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 5 Мп |
| Запис відео | Так |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Диктофон | Так |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Дзвінки | |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Додаткові функції SMS | Введення тексту зі словником, Шаблони повідомлень, Відправка SMS декільком адресатам |
| Інтерфейси | Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Доступ в інтернет | GPRS, LTE |
| Модем | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Ударостійкий корпус, Режим захисту зору, Сканер особи, Пилозахисний корпус, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон, Підтримка USB-host/OTG, Ліхтарик, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Барометр, Акселлерометр |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 76.7 мм |
| Висота | 158.2 мм |
| Товщина | 14.6 мм |
| Вага | 256 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захищеність | IP68, IP69K (вологостійкий / пылезащищен/протиударний) |
| Операційна система | Android 11 |
| Задня камера: | 20+5+2 Мп |
- Ціна: 5 849 ₴










