
Oukitel WP16 6.39'' 8GB RAM 128GB ROM 10600mAh 20MP Night Vision Camera IP68 IP69K Android11 Orange
- Немає в наявності
- Код: 00911
8 899 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міцний і автономний Oukitel WP16 (8+128 Гб) Orange!
Захищений смартфон Oukitel WP16 (8+128 Гб) — це унікальна пропозиція на ринку. Смартфон має досить непогану зовнішність, а також захищеність, водночас він має можливість протистояти ударам і зануренням у воду, а також чудово справляється з перепадів температур.

Oukitel WP16 вирізняється можливістю нічного знімання, для цього на задній панелі розміщені інфрачервоні датчики, а також є спеціальна окрема камера для нічного режиму. Знімати можна і фото, і відео. Також смартфон має непогану основну камеру з роздільною здатністю 20 МП, яка знімає FullHD відео. Дизайн смартфона так само унікальний, має смартфон дорогий та вирізняється шикарним рівнем якості збирання.

Oukitel WP16 отримав акумулятор ємністю 10600 мА·год, якого вдосталь для роботи в активному режимі впродовж 3 діб. Акумулятор можна зарядити за 3 години за допомогою комплектного блока для заряджання — зручно! У смартфоні також є модуль NFC для безконтактної оплати, а працює він на новій операційній системі Android 11, працює плавно та досить швидко.

Використовується в смартфоні процесор Helio P60, що має достатню продуктивність для ігор, для застосунків і для багатьох інших завдань, які можна виконувати на смартфоні. Оперативної пам'яті 8 Гб, постійної пам'яті 128 Гб — чудова підмога для того, щоб використовувати смартфон на повну. Девайс так само має великий дисплей діагоналлю 6.39 Дм, і цього вистачить для будь-яких цілей.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Матеріал корпусу | Гума, Метал, Пластик |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Колір | Помаранчевий |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Додатковий сервіс | Встановлення додатків, Налаштування, Сервісне обслуговування |
| Стандарт Bluetooth | 4.2 |
| Захищеність | IP68, IP69K (вологостійкий / пылезащищен/протиударний) |
| Бали Antutu | 145 000 |
| Операційна система | Android 11 |
| Додаткові | Функція нічного знімання за допомогою інфрачервоних датчиків |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.39 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1560x720 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek MT6771 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Відеопроцесор | Mali-G72 MP3 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 128 Гб |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 10600 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| FM-радіо | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 20 Мп |
| Запис відео | Так |
| Диктофон | Так |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Запис відео: | FullHD, 30 FPS |
| Задня камера: | 20 + 20 Мп |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Додаткові функції SMS | Введення тексту зі словником, Шаблони повідомлень, Відправка SMS декільком адресатам |
| Інтерфейси | Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Доступ в інтернет | GPRS, LTE |
| Модем | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, EMS, E-mail |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Ударостійкий корпус, Пилозахисний корпус, Сканер особи, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон, Підтримка USB-host/OTG, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Барометр |
| Обсяг телефонної книги | 10000 номер. |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 83 мм |
| Висота | 174.8 мм |
| Товщина | 18.5 мм |
| Вага | 380 г |
- Ціна: 8 899 ₴








