
Blackview A95 6.528" 8GB RAM 128GB ROM 4380мАч 20MP 4G Android11 Rainbow
- Немає в наявності
- Код: 00917
4 499 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Смартфон Blackview A95 (8+128 Гб) дуже вдала модель у середньому ціновому сегменті. Ця модель має досить багато переваг, які перекривають невеликі вади. Дизайн — Ви все бачите самі, смартфон яскравий і досить запам'ятовуваний: на задній панелі тріо камер зі спалахом мають дуже гідний вигляд, плюс до всього тут є й на фронтальній панелі камера всередині краплеподібного вирізу, що вже вирізняє модель від самі Зрозуміло кого.
Під керуванням потужного процесора Helio P70 смартфон Blackview A95 чудово працює в іграх, багатозадачному режимі й взагалі — має гідний рівень продуктивності. У цьому допомагають 8 Гб швидкої оперативної пам'яті, за допомогою яких девайс не підгальмовує ніколи. Вбудованої пам'яті є 128 Гб, отже, для зберігання даних тут так само є підмість. А ось акумулятор розрахований тут на 1 активний робочий день і його ємність 4380 мА·год.
Виробник сильно попрацював над камерою в Блеквулю А95 і над її можливостями. Вона дійсно має гарну чіткість, чудове передавання кольору, а також швидке фокусування. Основний модуль має роздільну здатність 20 Мп, і він дуже добрий на тлі конкурентів. Второчеплена камера має роздільну здатність 8 МП — це "ширик", який хоч і не топовий за якістю, але в умовах гарного освітлення він свою роботу зробить добре. Відеосмартфон знімає в роздільну здатність FullHD — авто фокусування працює коректно.
Під керуванням потужного процесора Helio P70 смартфон Blackview A95 чудово працює в іграх, багатозадачному режимі й взагалі — має гідний рівень продуктивності. У цьому допомагають 8 Гб швидкої оперативної пам'яті, за допомогою яких девайс не підгальмовує ніколи. Вбудованої пам'яті є 128 Гб, отже, для зберігання даних тут так само є підмість. А ось акумулятор розрахований тут на 1 активний робочий день і його ємність 4380 мА·год.

Досить привабливим можна назвати і дисплей смартфона, діагональ якого 6.528 Дм. Так, його роздільна здатність становить 1600х720 пікселів, матриця використовується IPS, а це означає — Ви точно отримаєте досить високий рівень якості та головне — чудові кути огляду. Загалом ця модель має цікаву кольоропередачу, яскравості максимальної тут теж вистачає. Говорячи про зображення, варто сказати так: його точно вистачить для роботи та відпочинку!
Виробник сильно попрацював над камерою в Блеквулю А95 і над її можливостями. Вона дійсно має гарну чіткість, чудове передавання кольору, а також швидке фокусування. Основний модуль має роздільну здатність 20 Мп, і він дуже добрий на тлі конкурентів. Второчеплена камера має роздільну здатність 8 МП — це "ширик", який хоч і не топовий за якістю, але в умовах гарного освітлення він свою роботу зробить добре. Відеосмартфон знімає в роздільну здатність FullHD — авто фокусування працює коректно.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик, Скло |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Колір | Чорний |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Стандарт Bluetooth | 4.2 |
| Бали Antutu | 210 000 |
| Операційна система | Android 11 |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.528 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1600x720 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Helio P70 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2100 МГц |
| Відеопроцесор | Mali-G72 MP3 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 4380 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Спалах | Світлодіодна |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| FM-радіо | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Запис відео | Так |
| Диктофон | Так |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Додаткові функції SMS | Введення тексту зі словником, Шаблони повідомлень, Відправка SMS декільком адресатам |
| Інтерфейси | Type-C, Bluetooth, Wi-Fi |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Доступ в інтернет | GPRS, LTE |
| Модем | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, EMS, E-mail |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення |
| Обсяг телефонної книги | 10000 номер. |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 75.5 мм |
| Висота | 163.7 мм |
| Товщина | 8.55 мм |
| Вага | 195 г |
| Multitouch | |
| Запис відео: | FullHD, 30 FPS |
| Задня камера: | 20 + 8 +0.3 Мп |
- Ціна: 4 499 ₴







