
Oukitel RT1 10.1" 4GB RAM 64GB ROM 10000мАч 13MP IP68 IP69K Android11 Black
- Немає в наявності
- Код: 00247
8 599 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У компанії Oukitel вийшло зробити досить цікавий захищений планшет, який, перебуваючи в середньому ціновому сегменті, забезпечує необхідні зручності для роботи та доступність кожному. Oukitel RT1 витримує удари та падіння з висоти до 1.5 метра, він не боїться води, пилу, механічних впливів, які можуть трапитися у звичайних умовах експлуатації. Так само такий планшет чудово підійде для роботи багатьом фахівцям, які змушені мати подібний ґаджет для збереження даних і не тільки.

Маючи важкий прогумований корпус і стійкість до різних пошкоджень, планшет потішить своєю витривалістю. Після роботи його можна просто вимити під проточною водою із застосуванням мийного засобу, і відновити його первісний вигляд — зручно! Важить планшет з урахуванням захищеного корпусу та великого акумулятора 860 г, товщина його 17.3 мм. Сам же акумулятор має ємність 10000 мА·год, чого однозначно вистачить якраз на повний робочий день і навіть більше працівників СТО та подібних організацій, які потребують таких планшетів.

Планшет явно не підійде для мультимедійних завдань, адже його процесор Helio P22 є простим, але енергоефективним чипом. Система працює стабільно, оптимізацію провели чудову. Пам'яті оперативної 4 Гб, постійної пам'яті 64 Гб — параметри, з яким реально приємно працювати з урахуванням встановлення програм різного типу. Планшет також обладнаний дисплеєм 10.1 Дм, матриця IPS, а роздільна здатність 1920х1200 пікселів — картинка водночас дуже яскрава, а сенсор чутливий.

Кому все-таки підійде такий планшет? Якщо Ви ніжна скромна дівчина — навряд чи захочете тягати такий пристрій у своїй сумочці. Але якщо Ви людина, яка щодня стикається з професійною потребою в такому девайсі — беріть без роздумів, свої витрати вона виправдає на всі 100%. Є можливість встановлення сім-карток і карти пам'яті, тому за допомогою такого планшета Ви завжди будете на зв'язку, а також з інтернет-з'єднанням!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Діагональ екрану | 10.1 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Мультитач екран | Так |
| Операційна система | Android 11 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Модель процесора | Helio P22 |
| Колір | Чорний |
| Стан | Відновлене |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Сканер відбитку пальця, Акселерометр, Водонепроникний корпус, Сенсор відстані, Пилозахисний корпус, Face ID, Стійкість до подряпин, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Пам'ять | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 128 Гб |
| Екран | |
| Графічний чіпсет планшета | PowerVR GE8320 |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | GPRS, Wi-Fi, Bluetooth |
| Робота в режимі телефону | Так |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Система A-GPS | Так |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Підключення зовнішніх пристроїв на USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 1.3 |
| Функції камери | Автофокус, Спалах |
| Вбудований динамік | Так |
| Звук | Моно |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| FM-радіо | Так |
| Тип роз'єму | mini jack 3.5 мм |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8.0 |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 174 мм |
| Ширина | 81 мм |
| Товщина | 17.3 мм |
| Вага | 860 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип екрану | IPS |
| Запис відео | 1920x1080 |
| Захищеність | IP68/IP69K |
| Кількість мегапіксел фронтальної камери | 8 |
- Ціна: 8 599 ₴










