
Blackview BL8800 6.58" 8GB RAM 128GB ROM 8380мАч 50MP Camera Night Vision 4G 5G NFC IP6 IP69K Android 11 Black
- Немає в наявності
- Код: 00921
12 749 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Захищений смартфон з ідеальними параметрами — саме так виробник підходив до створення Blackview BL8800 (8+128 Гб). Ця модель отримала корпус із чудовим на ринку захистом, який уже був протестований попередньою моделлю. Стандарт захищеності в ньому IP69K, але по-факту смартфон може переносити й жорсткіші випробування, ніж просто занурення у воду або удари...

Blackview BL8800 мало чим відрізняється від попередньої моделі, але тепер завдяки процесору Dimensity 700 і енергоспоживання менше, і продуктивність трохи вища. Так, не забувайте, що процесор бере безпосередню участь і під час створення фото, і в багатьох інших програмних моментах, про які Ви навіть не замислюєтеся. Тут за частиною процесора все дуже добре, проблем не буде ні з чим.

Смартфон Блеквю БЛ8800 отримав можливість знімати фото та відео за допомогою 20 Мп у повній темряві. Інфрачервона підсвітка дає змогу робити це на відстані 2-3 метри з непоганим рівнем якості. Також ця фішка була і в моделі попередньої, перекочувавши від туди найцікавіший середньо ціновий смартфон 2022 року.
Дійсно, у смартфоні Blackview BL8800 Orange використовується 8 Гб швидкої оперативної пам'яті, і у зв'язці з гарним процесором це забезпечує дуже плавну роботу. 128 Гб пам'яті постійно — те, що потрібно для роботи або активної мультимедіа, адже сюди навіть без карти пам'яті можна встановити все що завгодно. Акумулятор — він тут гарний, ємність 8380 мА·год дає змогу 2 дні стабільно працювати без підзаряджання, забезпечуючи Вас активностями без рамок!


aea модель мала великий попит, і в разі з оновленою версією — винятків не буде. Цінова політика цієї моделі фактично не змінилася, а отже — багато хто буде бажати цієї моделі, і недарма. 50-Мп камера, багато пам'яті, чудовий процесор і великий дисплей — все це зробило смартфон "лаком шматочком" для багатьох мисливців за унікальними захищеними смартфонами
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Матеріал корпусу | Гума, Метал, Пластик |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Додатковий сервіс | Встановлення додатків, Налаштування, Сервісне обслуговування |
| Стандарт Bluetooth | 5.1 |
| Колір | Чорний |
| Захищеність | IP68, IP69K (вологостійкий / пылезащищен/протиударний) |
| Бали Antutu | 350 000 |
| Операційна система | Android 11 |
| Додаткові | Нічне зйомки в повній темряві завдяки інфрачервоним датчикам |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.58 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2408х1080 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek Dimensity 700 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2050 МГц |
| Відеопроцесор | Mali-G57 MC2 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 256 Гб |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 8380 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| FM-радіо | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Запис відео | Так |
| Диктофон | Так |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Задня камера | 50+20+8+2 Мп |
| Запис відео: | 4К, 30 FPS |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Додаткові функції SMS | Введення тексту зі словником, Шаблони повідомлень, Відправка SMS декільком адресатам |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi, USB, NFC, Type-C |
| Супутникова навігація | Galileo, GPS, ГЛОНАСС, QZSS, Beidou |
| Доступ в інтернет | GPRS, LTE, 5G |
| Модем | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, EMS, E-mail |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Ударостійкий корпус, Швидка зарядка, Пилозахисний корпус, Сканер особи, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Барометр, Акселлерометр |
| Обсяг телефонної книги | 10000 номер. |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 83.5 мм |
| Висота | 176.2 мм |
| Товщина | 17.7 мм |
| Вага | 365 г |
- Ціна: 12 749 ₴

