
AGM Glory SE 6.53" 8GB RAM 128GB ROM 6200мАч 48MP 4G 5G NFC Android11 IP68 IP69K Black-Orange
- Немає в наявності
- Код: 00927
15 999 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Захищений смартфон AGM Glory SE (8+128 Гб) — максимально продуманий щодо технологій і заліза ґаджет, з яким у Вас точно не буде жодних питань у використанні. Він легко витримує спеку та морози до -27 градусів за Цельсієм; чудово впорається з ударами та падіннями; потішить своїм дизайном і самобутністю, адже такого на ринку ще точно не було. Захист смартфона за стандартом IP69K — це те, що дасть змогу працювати в будь-яких умовах.
На панелі ззаду розміщуються дві камери, спалахи, сканер відбитків пальців, а також "родзинка" — дуже великий динамік. Він грає на стільки голосно, що чути його навіть у дуже шумному місці, за типом метро або будь-якого виробництва. Жовтогаряча вставка на чорному солідному корпусі має тільки в моделі SE — має досить доречний вигляд. На кутах — додатковий шар гуми, на торцях — металеві вставки, задня панель водночас прогумована — має дуже крутий вигляд, а головне — ергономічний.
На панелі ззаду розміщуються дві камери, спалахи, сканер відбитків пальців, а також "родзинка" — дуже великий динамік. Він грає на стільки голосно, що чути його навіть у дуже шумному місці, за типом метро або будь-якого виробництва. Жовтогаряча вставка на чорному солідному корпусі має тільки в моделі SE — має досить доречний вигляд. На кутах — додатковий шар гуми, на торцях — металеві вставки, задня панель водночас прогумована — має дуже крутий вигляд, а головне — ергономічний.

Процесор Snapdragon 480 всередині смартфона AGM Glory SE дає змогу запускати найпередовіші та найвимогливіші застосунки, працювати в режимі багатозадачності та не відчувати брак продуктивності. До всього, встановлено 8 Гб оперативної пам'яті, а також 128 Гб постійної. У версії SE немає бездротового заряджання, але є NFC, а також Wi-Fi 6 — такого на момент виходу девайса не було ні в кого серед конкурентів.

Якщо порівняти світлини з основною 48-Мп камери смартфона з будь-яким із конкурентів, то різницю помітить навіть людина, що не особливо розбирається. Тут продумано все: від плавної зміни експозиції під час знімання відео, до чітких фото в умовах навіть недостатнього освітлення. У смартфоні так само реалізовані кілька допоміжних режимів знімання, а ще є можливість знімати під водою — все, як Ви любите! У смартфоні також є два дуже яскраві ліхтарики на верхньому торці, які допоможуть освітити шлях темної пори.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE), 5G |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат, Гума, Метал, Пластик, Скло |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Стандарт Bluetooth | 5.1 |
| Колір | Помаранчевий |
| Захищеність | IP68 (водонепроникне / палезаїсний) - Відмінне слухання в шумному обстановці - Захищений склом Corning Gorilla - Ударопрочний, палаючий. |
| Операційна система | Android 11 |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.53 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2340x1080 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Тип екрана | Мультифікатор Gorilla Glass 5 (Збережений склом) |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Snapdragon 480 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Відеопроцесор | Adreno 619 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | До 512 Гб |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 6200 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| FM-радіо | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Запис відео | Так |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Диктофон | Так |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Задня камера | 48 + 2 Мп |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Додаткові функції SMS | Введення тексту зі словником, Шаблони повідомлень, Відправка SMS декільком адресатам |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi, USB, NFC, Type-C |
| Супутникова навігація | Galileo, GPS, ГЛОНАСС, QZSS, Beidou |
| Доступ в інтернет | GPRS, LTE, 5G |
| Модем | Так |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, EMS, E-mail |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Сканер відбитку пальця, Пилозахисний корпус, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон, Підтримка USB-host/OTG, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Барометр, Акселлерометр |
| Обсяг телефонної книги | 10000 номер. |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 84.2 мм |
| Висота | 174.8 мм |
| Товщина | 17.5 мм |
| Вага | 370 г |
- Ціна: 15 999 ₴










