
Blackview BL8800 Pro 6.58'' 8GB RAM 128GB ROM 8380mAh NFC 5G 50MP FLIR IP68 IP69K Android11 Black
- Готово до відправки
- Код: 00944
12 849 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 365 г |
| Висота | 176.2 мм |
| Ширина | 83.5 мм |
| Товщина | 17.7 мм |
| Основні | |
| Виробник | Blackview |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал корпусу | Гума, Метал, Пластик, Скло |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Стандарт Bluetooth | 5.1 |
| Колір | Чорний |
| Захищеність | Клас: IP68, IP69K (вологостійкий/пилозахищений/протиударний) |
| Бали Antutu | 350 000 |
| Операційна система | Android 11 |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 8380 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| FM-радіо | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Запис відео | Так |
| Диктофон | Так |
| Органайзер | Будильник, Календар, Калькулятор, Годинник, Планувальник завдань, Підтримка MS Office |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Тепловізор | Є |
| Запис відео: | 4К, 30 FPS |
| Задня камера: | 50+8+2 Мп |
| Зв'язок та комунікації | |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, EMS, E-mail |
| Модем | Так |
| Додаткові функції SMS | Введення тексту зі словником, Шаблони повідомлень, Відправка SMS декільком адресатам |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi, USB, NFC, Type-C |
| Супутникова навігація | Galileo, GPS, ГЛОНАСС, QZSS, Beidou |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Доступ в інтернет | GPRS, LTE, 5G |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Дзвінки | |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 2408х1080 |
| Діагональ екрану | 6.58 дюйм |
| Тип екрану | IPS |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 400 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Частота процесора | 2050 МГц |
| Кількість ядер | 8 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Процесор | MediaTek Dimensity 700 |
| Відеопроцесор | Mali-G57 MC2 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 256 Гб |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Сканер відбитку пальця, Power Bank, Швидка зарядка, Пилозахисний корпус, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон, Підтримка USB-host/OTG, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Барометр, Акселлерометр |
| Обсяг телефонної книги | 10000 номер. |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
- Ціна: 12 849 ₴






