
Ulefone Power Armor 16 Pro 5.93" 4GB RAM 64GB ROM 4G 16MP IP68 IP69K NFC 9600мАч Android12 Black
- Немає в наявності
- Код: 00950
6 399 ₴
- +380 (67) 560-76-56
Ulefone Power Armor 16 Pro — король звуку серед захищених смартфонів.

Так, виробник перестарався зі своїм захищеним смартфоном Ulefone Power Armor 16 Pro (4+64 Гб), адже тут на стільки гучних динаміків, що чути його за 100 метрів! Насправді такий смартфон буде максимально приємним у використанні, оскільки має низку переваг і переваг перед конкурентами. Захист водночас так само є, як і шикарний продуманий дизайн.

Захищеність і дизайн.
Захищений смартфон Ulefone Power Armor 16 Pro за стандартом IP69K, а отже — "непримітний зліт" йому не страшний (падання з висоти до 2 метрів він витримує чудово). У воду так само сміливо можна його опускати. Прогумований, тактильно приємний корпус дарує незабутні емоції від використання — у руках такий смартфон сидить ідеально завжди. На торці є конектор для під'єднання ендоскопа, а ззаду — величезний динамік, про який ми вже зазначили. Є також кріплення для шнурка.

Упор на автономність.
Акумулятор у цій моделі встановлений ємністю 9600 мА·год, і що це дає? У реальності це приблизно 3 дні використання, заряджається водночас смартфон за 3.5 години, що непогано. Вага смартфона через великий акумулятор становить 405 г, але це нормально для таких ґаджетів. Товщина корпусу 18.3 мм, так що смартфон потрібно використовувати двома руками, але це захищений, і він суперавтонний.

Що за технічними моментами?
Процесор Helio G25 — так, це бюджетний чип. Він водночас отримав 8 ядер, а його частота досягає 2 ГГц. Чи вистачить цього для повсякденної роботи? Да. Але щодо ігор — забудьте, це не про цю модель. На борту також є 4 Гб оперативної та 64 Гб постійної пам'яті. NFC модуль є, тож безконтактна оплата можлива. Дисплей діагоналлю 5.93 Дм має роздільну здатність HD+, водночас якість зображення "по-Юлефонівки" круте, ні до чого прилягатися.

| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 405 г |
| Висота | 173.4 мм |
| Ширина | 83.35 мм |
| Товщина | 18.3 мм |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал корпусу | Гума, Метал, Пластик, Скло |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Захищеність | Клас: IP68, IP69K (вологостійкий/пилозахищений/протиударний) |
| Бали Antutu | 110 000 |
| Операційна система | Android 12 |
| Більше: | Можливість прослуховувати радіо без під'єднання гарнітури; яскравий ліхтарик; можливість під'єднання ендоскопа та встановлення смартфона в док станцію для заряджання. |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 9600 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| FM-радіо | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Запис відео | Так |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Диктофон | Так |
| Органайзер | Будильник, Календар, Калькулятор, Годинник, Планувальник завдань, Підтримка MS Office |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Запис відео: | FullHD, 30 FPS |
| Задня камера: | 16 + 2 Мп |
| Зв'язок та комунікації | |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, EMS, E-mail |
| Модем | Так |
| Додаткові функції SMS | Введення тексту зі словником, Шаблони повідомлень, Відправка SMS декільком адресатам |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi, USB, NFC, Type-C |
| Супутникова навігація | Galileo, GPS, ГЛОНАСС |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Доступ в інтернет | GPRS, LTE |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Дзвінки | |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Автодозвон | Так |
| Режим польоту | Так |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 1440*720 |
| Діагональ екрану | 5.93 дюйм |
| Тип екрану | IPS |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Кількість ядер | 8 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Процесор | MediaTek Helio G25 |
| Відеопроцесор | PowerVR GE8320 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 128 Гб |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Ударостійкий корпус, Сканер особи, Пилозахисний корпус, Підтримка USB-host/OTG, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Барометр |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
- Ціна: 6 399 ₴




