
Oukitel RT2 10.1" 8GB RAM 128GB ROM 20000мАч 16МP IP68 IP69K Android12 Black
- Немає в наявності
- Код: 00953
10 299 ₴
- +380 (67) 560-76-56
Oukitel RT2 (8+128 Гб) — найкращий броні планшет!
Виробник за роки своєї діяльності знайшов ті параметри, які привертатимуть найбільше клієнтів. Зробивши Oukitel RT2, він показав, що захищений планшет може бути багатофункціональним, давати нам усі ті параметри, які так необхідні для активного використання в нестандартних умовах. Такий планшет охоче беруть працівники СТО, люди пов'язані з роботою на вулиці тощо.

Основна фішка Oukitel RT2 — автономність.
Звичайно ж, рівень роботи на одному заряді відіграє важливу роль, оскільки Ваш пристрій не вимкнеться в найневідповідніший момент. Акумулятор ємністю 20000 мА·год — це нереальні цифри, які дають змогу отримувати кілька днів використання в повноцінному активному режимі. Що ж до зарядки, то процес не швидкий, але за 3-4 години Ви зможете отримати бажані 100%. Звісно, такий акумулятор привабливий за собою відповідні зміни в габаритах: вага становить 930 г, а товщина корпусу 17.3 мм!

Потужний і безальтернативний.
У планшеті використовується процесор MT8788, який із 8 ядрами може забезпечити Вам швидку швидкість роботи як системи, так і різних застосунків. 8 Гб оперативної пам'яті так само зайвими не будуть, а постійна пам'ять у обсягі 128 Гб дасть змогу встановити всі програми, що цікавлять. В іншому — все просто: Android 12 з фірмовим лаунчером, стильне меню, відсутність підгальмувань і Ваш гарний настрій.

Навіщо підійде?
Маючи дисплей діагоналлю 10.1 Дм планшет здатний виконувати найрізноманітніші функції. Він зможе потішити високою яскравістю підсвітки, а також чудовим рівнем кутів огляду. Це саме той ґаджет, який не потребує представлення: просто купили та насолоджуєтеся. Камера 16 Мп як основна, так і фронтальна, тому навіть важливі документи або об'єкти можна знімати й отримувати чудову деталізацію. Загалом планшет гідний і максимально ефективний на практиці.

| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 1030 г |
| Ширина | 167.8 мм |
| Довжина | 249.1 мм |
| Товщина | 17.3 мм |
| Основні | |
| Виробник | Oukitel |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Діагональ екрану | 10.1 дюйм |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Операційна система | Android 12.0 |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Мультитач екран | Так |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Колір | Чорний |
| Захищеність | IP68/IP69K |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 20000 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Гума, Метал, Пластик |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Водонепроникний корпус, Акселерометр, Ударостійкий корпус, Геомагнітний датчик, Компас, Пилозахисний корпус, Face ID, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Стійкість до подряпин, Барометр |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Функції камери | Автофокус, Спалах |
| FM-радіо | Так |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 16 |
| Вбудований динамік | Так |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Екран | |
| Графічний чіпсет планшета | Mali-G72 MP3 |
| Тип екрану | IPS |
| Пам'ять | |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 128 Гб |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Зв'язок та комунікації | |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Супутникова навігація | Galileo, GPS, ГЛОНАСС |
| Система A-GPS | Так |
| Мережеві адаптери | GPRS, Wi-Fi, Bluetooth |
| Робота в режимі телефону | Так |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
- Ціна: 10 299 ₴





