
Blackview Tab 12 10.1" 4GB RAM 64GB ROM 6580мАч 4G 13МP OTG Android11 Blue
- Немає в наявності
- Код: 00967
6 899 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Картинки и текст
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 430 г |
| Ширина | 157.45 мм |
| Довжина | 238.5 мм |
| Товщина | 7.4 мм |
| Основні | |
| Виробник | Blackview |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Діагональ екрану | 10.1 дюйм |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Операційна система | Android 11 |
| Частота процесора | 1600 МГц |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Мультитач екран | Так |
| Процесор планшета | Unisoc |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Модель процесора | Unisoc SC9863A |
| Колір | Синій |
| Інтерфейс | Type-C |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 6580 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Гума, Метал, Пластик |
| Інші функції і особливості | Акселерометр, Датчик освітленості, Датчик наближення, Face ID |
| Підтримка операційної системи | Android 11 |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Функції камери | Автофокус, Спалах |
| FM-радіо | Так |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 5.0 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 13.0 |
| Вбудований динамік | Так |
| Тип роз'єму | mini jack 3.5 мм |
| Екран | |
| Графічний чіпсет планшета | IMG GE8322 |
| Тип екрану | IPS Capacitive Screen |
| Пам'ять | |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 128 Гб |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Зв'язок та комунікації | |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС |
| Система A-GPS | Так |
| Мережеві адаптери | GPRS, Wi-Fi, Bluetooth |
| Робота в режимі телефону | Так |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Підключення зовнішніх пристроїв на USB | Так |
- Ціна: 6 899 ₴






