
Doogee V11 6.39" 8GB RAM 128GB ROM 8500мАч 48MP 5G NFC IP68 IP69K Android11 Red
- Немає в наявності
- Код: 00975
10 449 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Doogee V11
Doogee V11 (8+128 Гб) Black — це захищений смартфон, який практично нічим не відрізняється від попередньої моделі. Так у чому ж різниця, у чому перевага оновленої моделі, якщо навіть операційна система залишилася тією ж — Android 11? Вся річ у швидкості. Швидкості заряджання. Тепер смартфон заряджається за допомогою блока з потужністю 65W, що дає змогу величезний акумулятор зарядити лише за годину із зайвим!
Сам собою смартфон є середньо ціновим ґаджетом із гарною захищеністю за стандартом IP69K. Він однозначно гарний у режимі реального використання, адже має все необхідне для активностей у всіх проявах. Наприклад, працює він під керуванням процесора Dimensity 700, який славиться своїм невеликим енергоспоживанням, а також досить гарною потужністю. 8 Гб ОЗП, 128 Гб пам'яті постійно — ну як, непогані параметри?
Багато хто не підтримає, але за-фактом HD+ роздільна здатність для таких смартфонів це чудова альтернатива. Якість у реалі мало чим відрізняється від FullHD+, але заряд акумулятора економить. Розмір такого дисплея за діагоналлю становить 6.39 см, вистачає для всього, поготів максимальна яскравість тут чудова, а сенсор чутливий. Камера 48-Мп — точно така сама, як і в більшості флагманів. Але V11 коштує дешевше за флагмани — ось і плюси.

Порівнюючи смартфон із ТОП-ами в плані автономності, не варто дивитися тільки на ємність акумулятора, адже з урахуванням тривалого заряджання "тех" пристроїв, Doogee V11 явно має кращий вигляд. Акумулятор ємністю 8500 мА·год дає 2 дуже активних дні використання, або до 3 діб звичайної роботи. З урахуванням заряджання за годину — це чудові показники, тому зарядиться можна в будь-якому доступному місці, не обмежуючи себе в часі перебування біля розетки.
Отримавши таке потужне заряджання смартфон однозначно буде привабливим для тих, хто часто перебуває далеко від розетки. Тепер потрібно буде задуматися: взяти "старіший" смартфон із величезним акумулятором, але повільною зарядкою, або Doogee V11 зі швидким заряджанням, але меншим акумулятором. Ми за другий вибір, однозначно, адже й вага смартфона всього 340 г, а не стать кіло, як у тих же суперавтомників.


| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 340 г |
| Висота | 169.3 мм |
| Ширина | 81.2 мм |
| Товщина | 16.1 мм |
| Основні | |
| Виробник | Doogee |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал корпусу | Гума, Метал, Пластик, Скло |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE), 5G |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Колір | Червоний |
| Захищеність | Клас: IP68, IP69K (вологостійкий/пилозахищений/протиударний) |
| Бали Antutu | 300 000 |
| Операційна система | Android 11 |
| Більше: | Швидке заряджання 65W. Приблизно 75 хвилин заряджання до 100% |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 8500 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| FM-радіо | Так |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Запис відео | Так |
| Диктофон | Так |
| Органайзер | Будильник, Календар, Калькулятор, Годинник, Планувальник завдань, Підтримка MS Office |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Запис відео: | 2К, 30 FPS |
| Задня камера: | 48+8+2 Мп |
| Зв'язок та комунікації | |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, EMS, E-mail |
| Модем | Так |
| Додаткові функції SMS | Введення тексту зі словником, Шаблони повідомлень, Відправка SMS декільком адресатам |
| Інтерфейси | Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Супутникова навігація | Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Доступ в інтернет | GPRS, LTE, 5G |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Дзвінки | |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Світлова індикація подій | Так |
| Режим польоту | Так |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 1560x720 |
| Діагональ екрану | 6.39 дюйм |
| Тип екрану | IPS |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Кількість ядер | 8 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Процесор | MediaTek Dimensity 700 |
| Відеопроцесор | Mali-G57 MC2 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 256 Гб |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Ударостійкий корпус, Геомагнітний датчик, Power Bank, Пилозахисний корпус, Сканер особи, Швидка зарядка, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Барометр, Акселлерометр |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
- Ціна: 10 449 ₴










