
Blackview Tab 15 10.5" 8GB RAM 128GB ROM 8280мАч 13MP 4G Android12 Blue
- Немає в наявності
- Код: 00978
7 499 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Планшет Blackview Tab 15 — великий і продуктивний!
Основною відмінністю планшета Blackview Tab 15 (8+128 ГБ) Gray від попередніх моделей стала наявність великого дисплея діагоналлю 10.5 Дм. Його роздільна здатність FullHD+, і він дуже яскравий. Ви зможете з комфортом займатися роботою, навчанням дітей, а також мультимедійними розвагами. Дисплей має дуже невеликі рамки навколо себе на корпусі, а в комплекті є чохол-книжка, тому використовувати планшет буде зручно.
Встановлений процесор Unisoc T610, який має 8 ядра, і продуктивності йому вистачає для багатьох програм, зокрема ігор. Оперативної пам'яті 8 Гб, водночас є програмна можливість для збільшення її майже вдвічі! Вбудований же накопичувач має місткість 128 Гб, водночас підтримуються карти пам'яті до 1 ТБ. Акумулятор — він тут так само неслабкий, 8280 мА·год вистачає майже на весь робочий день!
Основна камера на задній стороні планшета отримала роздільну здатність 13 Мп. Вона чудово оптимізована, тому без проблем видає чіткість і якість на рівні! FullHD знімання відео — те, що потрібно, адже картинка плавна та стабілізована — у попередніх версій такого не було. Фронтальна 8-мегапіксельна камера так само чудово підійде для відеоконференцій, селфі за бажання допускаються — їхня якість буде прийнятною.

Конкурентів у середньому ціновому сегменті планшет Blackview Tab 15 (8+128 ГБ) Gray практично не має, позаяк тут виробник зібрав усе: досить потужне залізо, чудову камеру, подвійні динаміки, величезний дисплей. Це гарна мультимедійна машина для роботи та відпочинку, для подорожей і офісних умов використання, яка дасть Вам змогу робити всю свою роботу на легці. Android 12 забезпечить стабільність і продуктивність, а приємний на дотик корпус завтовшки всього в 7.3 мм дасть незабутні відчуття від використання.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 525 г |
| Ширина | 161.5 мм |
| Довжина | 246.4 мм |
| Товщина | 7.3 мм |
| Основні | |
| Виробник | Blackview |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Діагональ екрану | 10.5 дюйм |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Операційна система | Android 12.0 |
| Частота процесора | 1800 МГц |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Мультитач екран | Так |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Модель процесора | Unisoc T610 |
| Колір | Синій |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 8280 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Мультимедіа | |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Звук | Стерео |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Функції камери | Автофокус, Спалах |
| FM-радіо | Так |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8.0 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 13.0 |
| Вбудований динамік | Так |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Запис відео | FullHD |
| Екран | |
| Графічний чіпсет планшета | Mali-G52 MC2 |
| Тип екрану | IPS Capacitive Screen |
| Пам'ять | |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Зв'язок та комунікації | |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Система A-GPS | Так |
| Мережеві адаптери | GPRS, Wi-Fi, Bluetooth |
| Робота в режимі телефону | Так |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Підключення зовнішніх пристроїв на USB | Так |
- Ціна: 7 499 ₴










