
Blackview Tab 13 10.1" 6GB RAM 128GB ROM 7280мАч 13MP 2SIM Android12 Silver
- Немає в наявності
- Код: 00979
7 499 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виробник зробив дуже правильний хід, оскільки дав своєму планшету Blackview Tab 13 зовнішність одного з найвідоміших... смартфонів у світі! Корпус моделі дійсно має вигідний вигляд щодо дизайну, водночас високоякісні матеріали дають змогу і на дотик відчути всю красу та якість збирання. На панелі ззаду розмістили дві камери та спалах, на торцях же є всі необхідні роз'єми та 2 динаміки — звук гарний.


Дійсно, використовуючи Blackview Tab 13 (6+128GB) Ви отримуєте практично все, і в одному пристрої. Тут непогана автономність, чудове зображення, а також достатній запас автономності. Водночас камера основна на 13 МП вміє дивувати, позаяк знімає дуже круто — з минулими планшетами не порівняти. Працює планшет на Android 12, водночас поверх встановлена графічна оболонка від виробника, яка визнана однією з найкращих серед конкурентів зі швидкодії та зрозумілості, ну а вибір тільки за Вами.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Діагональ екрану | 10.1 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Мультитач екран | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Операційна система | Android 12.0 |
| Колір | Сріблястий |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Модель процесора | Helio G85 (MT6769V/CZ) |
| Бали Antutu | 256691 |
| Пам'ять | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Екран | |
| Графічний чіпсет планшета | Mali-G52 MC2 |
| Тип екрану | IPS Capacitive Screen |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | GPRS, Wi-Fi, Bluetooth |
| Робота в режимі телефону | Так |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Система A-GPS | Так |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Підключення зовнішніх пристроїв на USB | Так |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8.0 |
| Функції камери | Автофокус, Спалах |
| Вбудований динамік | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Тип роз'єму | mini jack 3.5 мм |
| Задня камера: | 13 + 0.3 Мп |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 7280 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця, Акселерометр, Face ID, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп |
| Матеріал корпусу | Гума, Метал, Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 157.6 мм |
| Ширина | 238.8 мм |
| Товщина | 7.7 мм |
| Вага | 450 г |
- Ціна: 7 499 ₴








