
Blackview Tab 13 Pro 10.1" 8GB RAM 128GB ROM 7280мАч 13MP Android13 Grey
- Немає в наявності
- Код: 00980
6 099 ₴
+380 (50) 190-90-48
- +380 (67) 560-76-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blackview |
| Процесор планшета | MediaTek |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Діагональ екрану | 10.1 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Мультитач екран | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Операційна система | Android 13.0 |
| Колір | Сірий |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Модель процесора | Helio G85 (MT6769V/CZ) |
| Бали Antutu | 256691 |
| Пам'ять | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 128 Гб |
| Екран | |
| Графічний чіпсет планшета | Mali-G52 MC2 |
| Тип екрану | IPS Capacitive Screen |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | GPRS, Wi-Fi, Bluetooth |
| Робота в режимі телефону | Так |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС |
| Система A-GPS | Так |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Підключення зовнішніх пристроїв на USB | Так |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8.0 |
| Функції камери | Автофокус, Спалах |
| Вбудований динамік | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Задня камера: | 13 + 0.3 Мп |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 7280 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Акселерометр, Датчик освітленості, Датчик наближення, Face ID |
| Матеріал корпусу | Гума, Метал, Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 157.6 мм |
| Ширина | 238.8 мм |
| Товщина | 7.7 мм |
| Вага | 450 г |
- Ціна: 6 099 ₴








