
Doogee S99 6.3" 8GB RAM 128GB ROM 6000мАч 108MP Night Vision 4G NFC IP68 IP69K Android12 Gold
- Немає в наявності
- Код: 00997
7 899 ₴
- +380 (67) 560-76-56
Doogee S99 (8+128 Гб) Gold — найкраща нічна камера!
Захищений смартфон Doogee S99 Gold — дуже схожий за дизайном із попередньою моделлю, але тут величезний упор зроблений на нічне знімання. Це одна з перших моделей, якою виділили окрему 64 МП камеру для нічного режиму! Фото та відео виробляються в монохромному режимі, якість помітно краща, ніж у попередніх моделей.


Флагмани початку 2023 року опинилися на стільки цікавими, що обійти стороною їхню якісну камеру неможливо. Тут встановлений модуль із роздільною здатністю 108 Мп, який дає змогу без проблем знімати так добре, як ніколи раніше. Тут великий упор зробили на чіткість, а також опрацювання тіней і яскравих ділянок. Якщо Ви одного разу спробуєте зробити фото на цей смартфон — нічого іншого не захочете. Фронтальна камера туди ж — вона дуже деталізована та промальовує навіть дрібні ділянки.


| Дзвінки | |
|---|---|
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Режим польоту | Так |
| Екран | |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 409 |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Роздільна здатність екрану | 2340x1080 |
| Технологія Multitouch | Так |
| Діагональ екрану | 6.3 дюйм |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Зв'язок та комунікації | |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Інтерфейси | Type-C, Wi-Fi, NFC |
| Доступ в інтернет | GPRS, LTE |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Модем | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, EMS, E-mail |
| Додаткові функції SMS | Введення тексту зі словником, Шаблони повідомлень, Відправка SMS декільком адресатам |
| Мультимедіа | |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Формати відео | RV, MKV, WMV, MOV, MP4, AVI |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 Мп |
| Органайзер | Будильник, Календар, Калькулятор, Годинник, Планувальник завдань, Підтримка MS Office |
| Функції камери | Спалах |
| Формати аудіо | AAC, APE, FLAC, WMA, MP3, AMR |
| Спалах | Світлодіодна |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Запис відео | Так |
| Фотокамера | Так |
| FM-радіо | Так |
| Диктофон | Так |
| Запис відео: | 4K |
| Задня камера: | 108 + 64 + 2 Мп |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 320 г |
| Ширина | 82 мм |
| Товщина | 15.5 мм |
| Висота | 172 мм |
| Живлення | |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Ємність акумулятору | 6000 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Частота процесора | 2100 МГц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Кількість ядер | 8 |
| Процесор | MediaTek Helio G96 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Відеопроцесор | Mali-G57 MC2 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | До 512 Гб |
| Основні | |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| ОС | Android |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Виробник | Doogee |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат, Гума, Метал, Пластик, Скло |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Захищеність | IP68, IP69K (вологостійкий / пылезащищен/протиударний) |
| Операційна система | Android 12 |
| Додаткові характеристики | |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Сканер відбитку пальця, Геомагнітний датчик, Швидка зарядка, Пилозахисний корпус, Аудіоплеєр, Відеоплеєр, Диктофон, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Барометр, Акселлерометр |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
- Ціна: 7 899 ₴








