
Doogee S100 6.58" 12GB RAM 256GB ROM 10800 мАч 108MP 4G NFC IP68 IP69K Android12 Black
- Немає в наявності
- Код: 01016
8 999 ₴
- +380 (67) 560-76-56
Doogee S100 — флагман лінійки "S"
Захищений смартфон Doogee S100 (12+256 Гб) Black — це дуже продуктивний всередині, і максимально помітний зовні. Крім своєї задньої панелі під шкіру на смартфоні досить і металевих елементів, а також гуми. Все це забезпечує стандарт захищеності IP69K, який дає змогу і у воду смартфон занурювати, і рояти з висоти до 1.5 метра!
У чому різниця S100 і V30?
Так, ця модель дуже схожа зі смартфоном флагмаскою лінійки "V" за дизайном, але "всередині" це різні моделі. У Doogee S100 не на багато слабке, але інший процесор, водночас оперативної пам'яті більше — 12 Гб! В іншому ж смартфони дуже схожі на дисплеї, камери, дизайн і ще деякі технології. Різниця в ціні так само невелика, тому кожен вибирає для себе більш відповідний варіант — Doogee над цим подбали.

Протиударний смартфон Doogee S100 Black отримав процесор Helio G99, якого досить для будь-яких практично завдань. З цим процесором Ви можете розраховувати на запуск будь-яких застосунків на середніх і максимальних параметрах графіки, водночас — перегріти його дуже складно. Акумулятор встановлений ємністю 10800 мА·год, а це вже понад 2 доби дуже навантаженого використання. Є підтримка бездротової зарядки з потужністю 15W, а дротова 66W! NFC, Wi-Fi 6 так само стануть приємним доповненням до всіх характеристик. Оперативна пам'ять стандарту UFS 3.1 дасть змогу смартфону "літати", а не працювати!

Дуги С100 це ґаджет, який обладнали 108-мегапіксельною камерою. Це на момент початку 2023 року абсолютно рекордний показник. Знімає смартфон чудово, і це стосується і фото, і відео. Чіткість і деталізація присутні на кожному кадрі, тому для прихильників мобільного запису — модель ідеальна. Виробник так само залишив 20-Мп камеру для нічного знімання, у цьому смартфон також схожий з V30.

Встановлений так само в смартфоні дисплей, діагональ якого становить 6.58 Дм, роздільна здатність FullHD+. Приємно бачити, що виробник йде в ногу з часом, тому частота оновлення цього дисплея становить 120 Гц! Плавність зображення на висоті, як і чіткість картинки загалом. Тут має місце говорити про те, що ця модель буде дуже придатною для мультимедіа, а також для використання в жорстких умовах. Водночас дістати такий смартфон із кишені буде комфортно навіть у найбільш "високому товаристві".
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doogee |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 4G (LTE) |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| ОС | Android |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Матеріал корпусу | Полікарбонат, Метал, Пластик, Скло |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Додатковий сервіс | Налаштування, Сервісне обслуговування, Встановлення додатків |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Колір | Жовтий |
| Захищеність | IP68, IP69K, MIL-STD-810G |
| Операційна система | Android 12 |
| Більше: | Частота оновлення дисплея 120 Гц |
| Екран | |
| Кольоровий екран | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Діагональ екрану | 6.58 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2408х1080 |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Дзвінки | |
| Сигнали виклику | Поліфонічні мелодії, MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Гучний зв'язок | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Режим польоту | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Helio G99 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Відеопроцесор | Mali-G57 MC2 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12000 MB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 2 ТБ |
| Зв'язок та комунікації | |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, EMS, E-mail |
| Інтерфейси | Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Супутникова навігація | Galileo, Beidou, GPS, ГЛОНАСС |
| Доступ в інтернет | GPRS, LTE |
| Модем | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 10800 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Фотокамера | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Диктофон | Так |
| Органайзер | Будильник, Календар, Калькулятор, Годинник, Планувальник завдань, Підтримка MS Office |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Задня камера: | 108 + 20 + 16 Мп |
| фронтальна камера | 32 Мп |
| Запис відео: | 2K |
| Нічне знімання | Є |
| Тепловізор | немає |
| Додаткові характеристики | |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
| Інші функції і особливості | Ударостійкий корпус, Швидка зарядка, Пилозахисний корпус, Ліхтарик, Датчик освітленості, Датчик наближення, Гіроскоп, Компас, Барометр |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 178.5 мм |
| Ширина | 83.1 мм |
| Товщина | 17.9 мм |
| Вага | 365 г |
- Ціна: 8 999 ₴

